Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-04-05

J. Bezoso ir buvusios žmonos skyrybos – brangiausios pasaulyje: sudarytas įspūdingas sandoris

  
J. Bezoso ir buvusios žmonos skyrybos – brangiausios pasaulyje: sudarytas įspūdingas sandoris
© Flickr.com

Turtingiausias pasaulio žmogus, „Amazon“ įkūrėjas Jeffas Bezosas su žmona MacKenzie sutarė, kaip dalysis mižlinišką net 148 mlrd. dolerių įvertintą turtą. Paaiškėjo, kad buvusiai Jeffo mylimajai atiteks 4 proc. bendrovės akcijų paketo. Sakote, kad tai – labai nedaug. Paskaičiavus, tie vos 4 proc. yra verti 35,6 mlrd. dolerių, skelbia Bbc.com.Rašytoja MacKenzie po skyrybų taps trečia turtingiausia moterimi pasaulyje, teigia „Forbes“.
Dar iki susitarimo su žmona, J. Bezosui priklausė daugiau nei 16 proc. „Amazon“ akcijų. Po skyrybų jam ir toliau priklausys 75 proc. jų, be to, MacKenzie savo buvusiam vyrui perleido visas balsavimo teises. Ji taip pat atsisakė laikraščio „Washington Post“ akcijų dalies.
 
MacKenzie su buvusiu vyru Jeffu susipažino dar tada, kai šis nebuvo nei garsus, nei labai turtingas. Praėjus dviem metams po jų pažinties, 1994-aisiais viename Sietlo garaže įkurtas „Amazon“ netrukus sulaukė milžiniškos sėkmės.
 
Pora užaugino keturis vaikus – tris sūnus ir vieną įvaikintą dukrą.
 
Šiuo metu turtingiausias pasaulio žmogus yra užmezgęs romantiškus santykius su buvusia „FOX“ žinių vedėja Lauren Sanchez. Po to, kai sausį J. Bezosas ir MacKenzie pranešė apie skyrybas, bulvarinis JAV žurnalas paviešino detales, taip pat privačias žinutes, kurios įrodo, kad romanas su Lauren užsimezgė dar Jeffui gyvenant su žmona. Vyras žurnalo leidėjus apkaltino šmeižtu.
 
J. Bezoso ir jo buvusios žmonos MacKenzie skyrybos – brangiausios pasaulyje. Anksčiau šis rekordas priklausė meno kolekcininkui Alecui Wildensteinui ir jo žmonai Jocelyn, išgarsėjusiai dėl plastinių operacijų. 1999-aisiais juodu išsiskyrė sudarę 3.8 mlrd. dolerių susitarimą.
 
  

Žymos: Amazon, turtai, Jeff Bezos, MacKenzie Bezos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...