Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-04-11

J. Bieberis pasikeitė neatpažįstamai

  
J. Bieberis pasikeitė neatpažįstamai
© J. Bieber Instagram
Žinomas vyras nebeprisižiūri.

Jau seniai daugeliui ne paslaptis, kad, užgesus prožektorių šviesoms, garsenybės gyvena savo įprastą kasdienį gyvenimą. Justino Bieberio gerbėjai savo numylėtinį dažniau įpratę matyti pasitempusį, tačiau paparacai pirmadienį Los Andželo centre jį įamžino itin nepatogioje situacijoje. Vaikinas neatrodė pasitempęs, o nuotraukoms atsidūrus internete, akimirksniu pasipylė itin kritiško jo gerbėjų komentarai.

„Justinas apsileido, nušiuro. Kur dingo tas atletiškas pasitempęs gražuolis?“, - gerbėjai negaili aštresnių komentarų prie publikacijų.
J. Bieber Instagram J. Bieber Instagram
Tačiau, regis, Justinui tai nė motais, mat pastaruoju metu jis ne itin suka galvą dėl savo įvaizdžio tuo metu, kai nelipa į sceną. „Viską gadina jo naujoji šukuosena. Paauginti plaukai ir banglentininko šukuosena atrodo prastai“, - atlikėjo įvaizdį kritikuoja gerbėjai. 
J. Bieber Instagram J. Bieber Instagram
 
Šaltinis: Delfi.lt 
  

Žymos: Justin Bieber, žvaigždės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.