Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-09-10

Jamie Oliveris skelbiamas didvyriu – plikomis rankomis sulaikė agresyvų įsilaužėlį

  
Jamie Oliveris skelbiamas didvyriu – plikomis rankomis sulaikė agresyvų įsilaužėlį
© Wikimedia nuotr.
Jamie Oliveris tapo bendruomenės didvyriu.

Vienas žinomiausių televizijos šefų, restoranų tinklo savininkas ir penkių vaikų tėvas Jamie Ovileris (43) šiuomis dienomis laikomas ne kuo kitu, o pačiu tikriausiu didvyriu.

Pasirodo, praėjusią savaitę įvykusio incidento metu, Jamie sulaikė du namus bandžiusį apvogtį vagį bei jį prispaudęs prie žemės laikė tol, kol atskubėjo policija.
Praėjusį antradienį Jamie Oliveris kartu su savo dukromis Poppy (16), Daisy (15), devynerių Petal, dviejų River ir septynerių sūnumi Buddy bei žmona Jools leido laiką namuose.
 
Vienu metu Jamie išgirdo keistus iš kaimyninio namo sklindančius garsus. Nuėjus patikrinti vyras akis į akį susidūrė su ir į jo namą bandančiu įsilaužti agresyvių įsilaužėliu.
 
Nusikaltėlis bandė sprukti iš nusikaltimo vietos Highgate rajone, šiauriniame Londone, tačiau Jamie jį pasivijo ir sugebėjo sustabdyti.
 
„Rugsėjo 4 d., antradienį 19:13 val. sulaukėme skambučio, kuriuo buvo pranešta apie bandymus įsilaužti į nuosavybes N6 rajone. Vyriškos giminės įsilaužėlis buvo sulaikytas bendruomenės nario ir perduotas policijai”, - sakoma policijos pranešime.
 
Tuo tarpu liudininkai pasakoja, kad nepaisant patirto streso, Jamie Oliveris juokavo su atvykusiais policininkais ir dėkojo jiems už tai, kad šie greitai atskubėjo į incidento vietą.
 
 
 
 
  

Žymos: nusikaltėliai, Jamie Oliver, Vagys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja suvalkietis taksi per kalnus. Staiga taksi nuslysta nuo skardžio ir lekia į prarają. Suvalkietis pradeda rėkti ant vairuotojo:
- Po velnių, nors skaitliuką išjunkite!