Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-30

J.K. Rowling vienu sakiniu sugniuždė „Brexit“ šalininką

  
J.K. Rowling vienu sakiniu sugniuždė „Brexit“ šalininką
© Twitter/JK Rowling nuotr.
Rašytoje dėl taiklių savo pasisakymų vatinama „Twitter karaliene“.
J. K. Rowling atsakė taip, kaip ir dera pasaulinio lygio rašytojai, tikrai žodžio meistrei: trumpai, aiškiai, pribloškiančiai

Dėl „Brexit“ į dvi stovyklas pasidalijusioje Jungtinėje Karalystėje nuolat pasigirsta šį sprendimą palaikančių ir jam prieštaraujančių argumentų. Į šią diskusiją efektingai įsitraukė ir „Hario Poterio“ autorė.

Turtingiausia pasaulio rašytoja Joanne Rowling, kuriai knygos sukrovė 72 mln. svarų sterlingų turtą, visada pasisakė už JK Europos Sąjungoje ir nepraleidžia progų kritikuoti ar pašiepti „Brexit“ šalininkus.
Jos pasisakymai socialiniame tinkle „Twitter“ neretai sulaukia didžiulio atgarsio pasaulyje, dėl jo britė net vadinama „Twitter karaliene“.
 
Penktadienį vakare rašytoja sureagavo ir į britų europarlamentaro Daniel’io Hannan’o žinutę apie „Brexit“.
 
„Pasitraukimas iš ES – tai tarsi persikėlimas gyventi į geresnį namą. Tai gali šiek tiek nervinti, tačiau persikraustymas to vertas“, – paskelbė konservatorius savo „Twitter“ paskyroje penktadienį vakare.
 
Į šią žinutę J. K. Rowling atsakė taip, kaip ir dera pasaulinio lygio rašytojai, tikrai žodžio meistrei: trumpai, aiškiai, pribloškiančiai.
 
„Mes nusipirkome tą namą jo net nematę, nežinodami, kiek jis kainuoja, jis anksčiau neremontuotas. Kas čia blogo?“, – parašė atsakymą politikui ji.
 
To užteko, kad D. Hannan’o įrašas internete taptų pajuokos objektu, internautų dėmesiu nė iš tolo neprilygstantis J. K. Rowling žodžiams.
  

Žymos: Twitter, J. K. Rowling, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Koks Lietuvoje oras?
- Lynoja.
- Seniai?
- Na, kažkur nuo 1403 metų.