Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-05-09

Kaip pirmagimio vardu Harry ir Meghan įamžino žuvusios princesės Dianos atminimą?

  
Kaip pirmagimio vardu Harry ir Meghan įamžino žuvusios princesės Dianos atminimą?
© Twitter.com

Trečiadienį pasauliui pristatydami savo pirmagimį, Sasekso kunigaikščiai atskleidė ir kokį vardą jam davė. Naujausias britų karališkosios šeimos narys nuo šiol bus vadinamas Archie Harrisonu Mountbattenu Windsoru. Šis vardas buvo kiek netikėtas ir sulaukė nemažai klausimų dėl reikšmės.Daugiausia statymų lažybų punktuose sulaukė Alberto, Arthuro, Philipo, Jameso ir Alexanderio vardai, tad buvo tikėtasi, kad mažyliui bus suteiktas vienas šių vardų. Nemažai žmonių buvo įsitikinę, kad norėdami pagerbti žuvusią princesę Dianą, tėvai savo sūnui suteiks Spencerio vardą, mat tokia buvo Harry motinos mergautinė pavardė. Tačiau Archie Harrisonas Mountbattenas Windsoras – visiškai netikėtas sprendimas.
Antrasis berniuko vardas Harrisonas suteiktas jo tėčio Harry garbei, o pavardė Mountbattenas Windsoras skiriama visiems karalienės Elžbietos II ir jos vyro princo Philipo vaikams ir palikuonims. Tačiau kokią reikšmę turi Archie?
 
Pasirodo, šis vardas Meghan ir Harry sūnui pasirinktas ne be reikalo. Archibaldas Campbellas – devintasis Argailo grafas yra princesės Dianos protėvis.
 
Grafas gyveno 1629-1685 metais ir buvo škotų protestantų lyderis, kuriam mirties bausmė įvykdyta už pasipriešinimą Romos katalikui Jamesui II.
 
Be to, vardas Archie, išvertus iš senosios germanų kalbos, reiškia „labai drąsus“.
 
Motinos atminimą po jos žūties įamžino ne tik princas Harry. Jo brolis Williamas savo 4-metei dukrai suteikė Charlottes Elizabeth Dianos vardą.
 
 
  

Žymos: Princas Harry, Karališkoji šeima,, Meghan Markle, Archie Harrison Mountbatten Wind

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas rūpinasi panele:
– Na, kas atsitiko, ko taip raudi?
– Mano tėvai ne... nenori, kad mes su... susitikinėtume!
– Nesisielok, – guodžia ją vaikinas. – Aš susirasiu kitą panelę.