Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-08-08

Kaip tapti naujaisiais princo Williamo ir K. Middleton kaimynais: yra viena sąlyga

  
Kaip tapti naujaisiais princo Williamo ir K. Middleton kaimynais: yra viena sąlyga
© Twitter.com, Kensington Palace
Kembridžo kunigaikščiai

Būna, kad kai kurie kaimynai nepažįsta vienas kito, kartais nežino, kad šalia jų ar kitoje gatvės pusėje įsikūrę garsūs žmonės. Tačiau jei persikelsite į šiuos namus Anglijoje, asmenis, gyvenančius šalia žinosite ne tik jūs, bet ir visas pasaulis. Karališkosios šeimos gerbėjai turi galimybę apsigyventi tame pačiame nedideliame Anmer kaimelyje Vakarų Norfolke, kuriame laiką leidžia ir princas Williamas bei Kate Middleton.Pasiūlymas – viliojantis, tačiau būsimiems Kembridžo kunigaikščių kaimynams bus taikoma viena sąlyga: jokių kačių.
Šunų augintojai į nedidelį dviejų miegamųjų kambarių namą atsikraustyti gali. Jų kandidatūra į kaimynystę bus „apsvarstoma“.
 
Atsilaisvinęs namas Anmer kaimelyje stovi beveik priešais Kembridžo kunigaikščių vartus į Anmer Hall. Kaip teigiama skelbime, name, kurio mėnesio nuomos kaina siekia 700 svarų sterlingų ir kuriame yra labai statūs laiptai, neseniai atliktas remontas, jis turi didelį sodą ir vietą automobiliui statyti.
 
Nuomojamas namas(nuotr. Sandringhamestate.co.uk) Nuomojamas namas(nuotr. Sandringhamestate.co.uk)
  
Namus nuomoja „Sandringham Estate“ įmonė, atsakinga už nekilnojamojo turto nuomą dar 13 kaimelių aplink Anglijos karalienės rezidenciją.
 
Šioje vietovėje yra tik 29 namai, o kaimelio populiacija siekia vos 63 žmones.
Kembridžo kunigaikščių namai Anmer Hall buvo karalienės dovana porai vestuvių proga. Prieš įsikeliant, jie buvo pertvarkyti už 1,5 mln. svarų sterlingų.
 
Nepaisant to, kad kaimelis nėra labai didelis, jame yra daug veiklų – nuo filmo vakarų, protmūšių iki bendruomenės susibūrimų prie bendro stalo. Čia taip pat yra XIV a. bažnyčia.
 
  

Žymos: Kate Middleton, Karališkoji šeima, princas williamas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lėktuvas. Papūga sėdi ir rėkia:
- Stuardese, višta tu, viskio man!
Stiuardesė atneša. Papūga vėl rėkia:
- \"Viešalka\" dar viskio!
Stiuardesė atneša. Šalia sėdi keleivis ir galvoja: \"O ką, aš durnesnis?\"
Ir ima rėkti:
- \"Mažule\", alaus nepamiršk!
Stuardesei trūksta kantrybė, ji pasiskundžia pilotui. Pilotas nutaria juos abu išmesti. Prie atidaryto liuko papūga sako:
- Kaip nemokantis skraidyti, tu per daug išsidirbinėji...