Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-30

Karališkajai šeimai dirbantys asmenys prasitarė: po vestuvių pasikeitė ir princas Harry

  
Karališkajai šeimai dirbantys asmenys prasitarė: po vestuvių pasikeitė ir princas Harry
© Flickr.com

Nauja diena – nauja iš Kensingtono rūmų atskriejusi sensacinga naujiena. Šį kartą karališkosios šeimos biografas Duncanas Larcombe’as teigia, kad monarchams dirbantys asmenys pastebėjo princo Harry elgesio pokyčius. Pasak jų, visuomet pozityviai nusiteikęs princas tapo irzlus.

„Visi princui Harry dirbantys asmenys kartodavo, kad jam dirbti yra tiesiog nuostabu, tačiau po vestuvių su Meghan Markle jis pasikeitė. Ir ne į gera“, – portalui Pagesix.com sakė D. Larcombe’as ir pridūrė, kad net patys artimiausi jo darbuotojai tikina, jog Harry tapo niurgzlus, atitolęs, kas jam yra labai neįprasta.
Biografas taip pat atskleidė, kad žmonėms Harry patikdavo dėl to, kad jis – „labai paprastas vyrukas, įkalintas karališkajame pasaulyje, į save nežiūrintis labai rimtai“. Tačiau dabar taip nebėra.
 
Biografas taip pat pakomentavo gandus apie tarp Sasekso ir Kembridžo kunigaikščių vykstančius nesutarimus. Pasak D. Larcombe’o, visa tai netiesa. Taip pat tikėti nereikėtų kalbomis, kad būtent Kate Middleton ir princo Williamo pykčiai su Meghan ir Harry paskatino juos išsikraustyti gyventi į Frogmore kotedžą.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
  

Žymos: Karališkoji šeima, Meghan Markle, karališkoji pora, princas Harrys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Laiškas iš stovyklos: „Mielieji tėveliai, gyvenu gerai. Vakar pas mus stovykloje vyko bokso varžybos. Dantų šepetėlį, pastą ir kitus nereikalingus daiktus siunčiu namo.“