Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-04-13

Karališkosios poros vestuvėse - ypatingas svečias, to nesitikėjo niekas

  
Karališkosios poros vestuvėse - ypatingas svečias, to nesitikėjo niekas
© Meghan Markle Facebook
Mergaitė negalėjo patikėti savo ausimis išgirdusi kvietimą.

Princas Harry's ir amerikiečių aktorė Meghan Markle laužo tradicijas: oficialiame jų vestuvių svečių sąraše nebus politinių lyderių. Dabar paaiškėjo, ką pora pasirinko vietoj jų - tokius žmones, kaip 12 metų Amelia Thompson iš Vudhauso, praneša agentūra AP.

Mergaitė buvo koncerte Mančesteryje praėjusią gegužę, kai čia susisprogdinęs mirtininkas pražudė 22 žmones. 64 asmenys tada buvo sužeisti, tarp jų 12 jaunesnių nei 16 metų amžiaus vaikų.
Šis teroristinis išpuolis sukėlė šoką visoje Didžiojoje Britanijoje. „Jai teko daug išgyventi. Po Mančesterio buvo labai sunku“, - agentūrai AP sakė Amelia'os motina Lisa Newton. Todėl ji pasiūlė savo dukterį kaip svečią į karališkąsias vestuves - tai daryti ragino princas Harry'is ir M. Markle.
 
Jie į savo jungtuves Vindzoro pilies teritorijoje nori pakviesti 1 200 piliečių, kurie praeityje padarė ką nors ypatingo arba kuriems teko kentėti.
 
Amelia negalėjo patikėti, kai telefonu išgirdo apie kvietimą. „Aš galvojau, kad kas nors pokštauja. Tačiau tada išgirdau detales ir man tapo aišku: tai tikra, - pasakojo mergaitė. - Aš nežinojau, ką sakyti. Buvau be žado“.
 
Pakvietimo sulaukė ir jos motina, tačiau perdavė jį moteriai, kurios anūkė žuvo per koncertą. Vis dėlto ceremonijoje šv. Jurgio koplyčioje Amelios nebus - čia jungtuves stebės 600 svečių, su kuriais 33-ejų princas ir jo trejais metais vyresnė sužadėtinė turi ypatingą ryšį.
 
ŠALTINIS:DELFI.LT
 
 
 
 
  

Žymos: Vestuvės, Meghan Markle, princas Haris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kodėl tu taip nesistengi išmokti anglų kalbos?

- O kam?

- Juk ta kalba kalba pusė pasaulio!

- Tai negi neužtenka?