Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-29

Kas galėtų tapti princo Harry ir Meghan pirmagimio krikštatėviais

  
Kas galėtų tapti princo Harry ir Meghan pirmagimio krikštatėviais
© Pixabay.com

Britų karališkosios šeimos gyvenimu besidomintys žmonės nekantriai laukia, kada gi Meghan Markle ir jos vyras princas Harry rankose sūpuos savo pirmąją atžalą. Apie nėštumą žinoma nedaug, tik tiek, kad vaikelis turėtų gimti pavasarį. Bene labiausiai visus kamuoja klausimas, kas gims – mergaitė ar berniukas. Tačiau ne ką mažiau dėmesio sulaukia spėlionės, kas gali tapti poros pirmagimio krikšto tėvais.

Jau anksčiau buvo užsiminta, kad princo Harry ir jo žmonos Meghan vaiko krikšto tėvais princo brolis Williamas su žmona Kate tikrai netaps. Jei karališkoji pora nuspręs laikytis tradicijų, jų atžala turės 5–8 krikštatėvius, kuriais taps artimi jųdviejų bičiuliai ir giminaičiai. Portalas Yahoo.com sudarė potencialių kandidatų sąrašą.
George‘as ir Amal Clooney
 
Sklinda kalbos, kad būsimi tėvai jau paprašė žmogaus teisių advokatės ir jos vyro aktoriaus būti jų pirmagimio krikštatėviais. Nors ši informacija dar nepatvirtinta, tikėtina, kad George‘as ir Amal užims šias garbingas pareigas, mat jiedu su Meghan ir Harry yra labai geri draugai, kartu praleidžia nemažai laiko.
 
Serena Williams
 
Meghan ir jos draugė teniso žvaigždė Serena Williams bičiuliaujasi jau ne vienerius metus ir, kaip skelbiama, per pastaruosius kelis mėnesius jų santykiai tik dar labiau sustiprėjo.
 
Jessica ir Benas Mulroney
 
Ši pora – stiprūs kandidatai tapti Harry ir Meghan pirmagimio krikštatėviais. Juodu – vieni geriausių hercogienės draugų, nuo pat pradžių prisidėjo prie Meghan ir Harry pažinties. Kaip teigiama, Jessica ir Benas Toronte, Kanadoje, organizavo slaptas vakarienes, o porai susižadėjus moteris užėmė neoficialias vedybų planuotojos pareigas. Jessica taip pat atskrido į Australiją, kai ten pirmą kartą oficialaus karališkojo vizito vyko Meghan.
Benita Litt
 
Reali kandidatė į karališkosios poros pirmagimio krikštamotes – Meghan vaikystės draugė Benita. Pasirodo, kad Sasekso kunigaikštienė yra B. Litt dukrų Remi ir Rylan krikšto mama, tad to paties galėtų paprašyti ir bičiulės.
 
Princesė Eugenie
 
Nors karališkosios šeimos nariai krikšto tėvais tampa retai, tokių atvejų pasitaiko. Pavyzdžiui, princesės Annos dukra Zara Tindall yra princo George‘o krikšto mama. Didelė tikimybė, kad tokį pat vaidmenį Meghan ir Harry vaiko atveju galėtų atlikti ir princesė Eugenie.
 
Kaip teigiama, per pastaruosius metus Meghan ir Eugenie tapo geromis draugėmis, be to, Kensingtono rūmuose jos gyvena visai šalia viena kitos, tad princesės Eugenie vardą pamačius krikšto tėvų sąraše nustebti nereikėtų.
 
Jake‘as Warrenas
 
Jake‘o Warreno dukra Zalie gegužę vykusiose karališkosiose vestuvėse buvo jauniausia pamergė. Be to, ji yra princo Harry krikšto dukra. Warrenų šeima su karališkąja pora palaiko ganėtinai glaudžius ryšius, tad Jake‘as – puikus kandidatas.
 
Charlie Van Straubenzee
 
Po princo Harry ir Meghan vestuvių praėjus vos keliems mėnesiams, karališkoji pora dalyvavo Charlie ir jo žmonos Daisy Jenks vedybose. Šis vyras – vienas artimiausių princo Harry vaikystės draugų, be to, jo brolis Thomas jau yra princesės Charlotte krikšto tėvas, tad didelė tikimybė, kad Charlie taip pat bus karališkosios šeimos nario krikštatėvis.
 
  

Žymos: Princas Harry, Karališkoji šeima, Meghan Markle, monarchai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją ateina vaikinas ir sako:
– Gydytojau, žinote, turiu įtarimą, kad vienas mano pažįstamas užsikrėtė venerine liga...
Gydytojas:
– Gerai, maukitės kelnes ir rodykite tą savo pažįstamą.