Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-03-21

Kas nutiko M. Markle stiliui?

  
Kas nutiko M. Markle stiliui?
© Meghan Markle Facebook
Aktorės stilius kasdien tampa vis elegantiškesnis.

Nuo pat pirmo oficialaus pasirodymo karališkosios šeimos sudėtyje Didžiosios Britanijos princo Harry‘io sužadėtinė Meghan Markle tarsi po didinamuoju stiklu. Tereikia prisiminti, kokios reakcijos sulaukė tūkstantį eurų kainuojantis jos vilkėtas britų dizainerės Amandos Wakeley baltas paltukas, skelbia people.com.

Ir tai toli gražu ne vienintelis gana brangiai kainuojantis merginos drabužis. Bent jau kol kas už savo garderobą aktorė moka pati, bent jau tokią informaciją turi People.com. Karališkosios šeimos nariai nemokamų dizainerių drabužių nepriima, tokia yra griežta taisyklė. Nors asistentai, pavyzdžiui, Natasha Archer, kuri taip pat dirba ir su princo Williamo žmona Kate Middleton, bendrauja su dizaineriais ir domisi jų kūryba, tokie drabužiai niekada nedovanojami – už išsirinktus apdarus karališkoji šeima visada sumoka kūrėjams.
Po gegužės 19 dieną planuojamų vestuvių Meghan Markle biudžetas drabužiams taps dalimi pinigų, kuriuos princas Charlesas skiria sūnums Williamui ir Harry iš Kornvalio pajamų, sudarančių apie 28 mln. skaičiuojant doleriais. Praeitais metais trijulės išlaidos viešajam gyvenimui (algos personalui ir kitos išlaidos) sudarė 4,8 mln. skaičiuojant doleriais. Kerinti „Ralph & Russo“ kurta ir 78 tūkst. dolerių kainuojanti suknelė, kuria pasipuošusi M. Markle pozavo sužadėtuvių nuotraukoms, po paskelbimo gruodį internete sulaukė labai audringos reakcijos. Meghan Markle garderobas karališkėja: kas už jį moka ir kodėl Harry mylimoji nebegali dizainerių drabužių priimti nemokamai? © Vida Press 36 metų aktorė seriale „Kostiumuotieji“ paskutiniu metu už vieną seriją gaudavo 50 tūkst. dolerių honorarą, skelbia žiniasklaida.
 
Harry‘io grynasis turtas siekia apie 25 mln. dolerių, informuoja „Money“. Po tragiškos princesės Dianos žūties
 
Paryžiuje 1997 metais, jos sūnūs princai pagal testamentą pasidalino 20 mln. skaičiuojant doleriais palikimą. Pinigai nukeliavo į fondą, kurio lėšomis jie negalėjo naudotis, kol nesulaukė 30 metų. Yra šaltinių, teigiančių, kad Harry iš savo prosenelės Karalienės Motinos mirties 2002 metais gavo didesnį palikimą nei Williamas. Priežastis? Ji puikiai žinojo, kad jis nepaveldės Kornvalio kunigaikštystės turtų, kurie pagal tėvo, kuris galiausiai gaus sostą, liniją atiteks Williamui. Mados ekspertai tvirtina, kad stilingas ir elegantiškas M. Markle stilius pastaruoju metu vis tobulėja.
 
„Ji pradėjo rengtis dar subtiliau ir elegantiškiau, kiek pailgėjo sijonai ir suknelės“, – tvirtina Didžiosios Britanijos stiliaus guru Hillary Alexander. Prabangių drabužių prekės ženklo „Sentaler“ įkūrėja ir dizainerė Bojana Sentaler, kurios kūrinius neretai renkasi M. Markle (turi net penkis jos kurtus paltukus), tvirtina: „Ji moka apsirengti tiek labai rafinuotai, tiek kukliai oficialiai. Manau, kad žmonėms labai patinka jos gebėjimas pagal poreikius keisti stilių“. „Ji puikiai supranta, kokie drabužiai fotogeniški ir gerai atrodys nuotraukose, ji apie tai visada pagalvoja ir pasiekia puikių rezultatų“, – priduria H. Alexander.
ŠALTINIS: DELFI.LT
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Stilius, Vestuvės, Meghan Markle, princas Haris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sekmadienio popietė. Turtingo Anglijos lordo dvaras. Seras sėdi fotelyje, skaito laikraštį. Įeina tarnas.
– Sere, gal būtų galima įsipilti stiklinę vandens iš grafino?
Lordas, nepakeldamas akių nuo laikraščio:
– Žinoma, Džonai, prašom.
Tarnas įsipila ir išeina su stikline. Po kiek laiko grįžta:
– Sere, gal būtų galima įsipilti dar vieną stiklinę vandens?
– Žinoma, gali įsipilti.
Tarnas vėl įsipila ir išeina. Po kiek laiko vėl grįžta:
– Sere, gal būtų galima įsipilti dar vieną stiklinę vandens?
– Prašau. Tik, Džonai, kam tau tiek vandens?
– Gaisras, sere.