Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Bbc.com   |   2018-12-05

Komikas K. Hartas priėmė mažiausiai trokštamą darbo pasiūlymą Holivude

  
Komikas K. Hartas priėmė mažiausiai trokštamą darbo pasiūlymą Holivude
© Flickr
Aktorius džiaugiasi jam suteikta proga

Komikas ir aktorius Kevinas Hartas savo socialinio tinklo paskyroje pranešė, kad kitų metų pradžioje vyksiančius „Oskarų“ apdovanojimus ves būtent jis, rašo Bbc.com.

Pavadinęs tai kaip vieną didžiausių galimybių komiko gyvenime, aktorius pridūrė, kad sužinojusi šią naujieną, jo mama nenustojo šypsotis ir džiaugtis.
K. Hartas užims televizijos laidų vedėjo Jimmy Kimmelo, kuris vieną svarbiausių apdovanojimų ceremonijų vedė du metus iš eilės, vietą. Komikas teigia stengsiantis iš visų jėgų ir nenuvilsiantis tiek savo gerbėjų, tiek ceremonijos žiūrovų.
 
Teigiama, kad jau ne vienerius metus iš eilės akademija, atsakinga už „Oskarų“ ceremonijos organizavimą ir nominacijų paskelbimą, susiduria su problemomis ieškant tinkamo žmogaus, galinčio užimti vedėjo pareigas. Be to, nei vienas anksčiau tai padaryti sutikęs žinomas asmuo apdovanojimų teikimo ceremonijos nevedė daugiau nei du kartus.
 
Telelvizijos laidų vedėjai Ellen DeGeneres, Jimmy Kimmelas, aktoriai Hugh Jackmanas, Chrisas Rockas ir kiti prisiekė niekada nebevesti šio renginio, laikomo vienu laukiamiausiu kino industrijoje. Kodėl? Tai kol kas nėra aišku. Galbūt vedėjams tenka labai didelė atsakomybė ir darbo metu jie patiria daug streso?
 
„Oskarų“ teikimo ceremonija vyks 2019 m. vasario 24 d. Los Andžele.
 
  

Žymos: Holivudas, Oskarai, Kevin Hart

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentams uždavė parašyti trumpą frazę kurioje būtų religija, seksas ir paslaptis.
Dešimtuką gavo studentė, parašiusi: „O Dieve, aš laukiuosi ir net nežinau nuo ko“.