Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-14

Korėjiečių muzikos pasaulį drebina sekso skandalai

  
Korėjiečių muzikos pasaulį drebina sekso skandalai
© Instagram.com
Big Bang

Jau antra Korėjos muzikos, kitaip dar vadinamos K-pop, žvaigždė pranešė nutraukianti karjerą šalį vis labiau drebinant sekso skandalams. 30-metis Jungas Joon-youngas prisipažino slapta filmavęs lytinius aktus su moterimis ir šią vaizdo medžiagą rodęs kitiems.

„Prisipažįstu dėl visų savo nusikaltimų“, – pranešime skelbė atlikėjas, nusprendęs sustabdyti savo muzikinę ir televizinę karjerą.
Šį pareiškimą visame pasaulyje garsus atlikėjas padarė praėjus vos dienai, kai Pietų Korėją ir šioje šalyje įkurtų muzikos grupių gerbėjus šokiravo žinia, jog vaikinų grupės „Big Bang“ narys Seungri buvo apkaltintas slapta filmavęs lytinius aktus su 10 ar daugiau moterų. Vaikinas ketvirtadienį turėtų būti apklausiamas Seulo miesto policijos nuovadoje.
 
„Filmavau moteris negavęs jų leidimo ir vaizdo medžiaga pasidalijau pokalbių svetainėse. Taip elgdamasis tuo metu nejaučiau jokio kaltės jausmo“, – pranešime sakė Jungas.
 
Pietų Korėjos transliuotojas SBS pranešė, kad atlikėjas dar 2015–2016 m. be partnerių leidimo filmavo, kaip su jomis mylisi. Vaizdo įrašais vaikinas dalijosi su draugais.
 
J. Joon-youngas taip pat atsiprašė savo gerbėjų ir moterų, kurių privatumą pažeidė. „Visą likusį gyvenimą aš jausiu savo neteisėto ir nedoro elgesio pasekmes. Pažadu bendradarbiauti su policija ir sutikti su bet kokia man paskirta bausme.“
 
Pasirodo, tai ne pirmas kartas, kai Jungas yra kaltinamas filmavęs lytinius aktus be partnerių sutikimo. 2016-aisiais tokį pareiškimą policijai įteikė buvusi jo mergina. Tiesa, kiek vėliau ji jį atsiėmė. Atlikėjas ir dainų autorius tikino, kad jo tuometinė mylimoji sutiko būti filmuojama.
 
Pastaraisiais metais Pietų Korėjoje itin aktyviai kovojama su vis sparčiau plintančia „slaptų kamerų pornografijos“ problema, rašo Bbc.com. Dažnai slaptos kameros paslepiamos viešuosiuose tualetuose, persirengimo kabinose, o vaizdo įrašai be aukų sutikimo yra skelbiami interneto svetainėse. Vien 2017-aisiais policija gavo daugiau nei 6000 tokių pranešimų.
Kaip buvo sužinota apie slaptus vaizdo įrašus?
 
Vaikinų grupės „Big Bang“ narys Seungri buvo apkaltintas parūpindavęs prostitučių potencialiems investuotojams. Tirdami šią bylą, pareigūnai aptiko vaizdo įrašus, kurių autorius ir siuntėjas buvo būtent Jungas.
 
Nors neigia jam pateiktus kaltinimus, 28-erių Seungri prižadėjo bendradarbiauti su pareigūnais tiriant šią bylą.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
 
  

Žymos: Muzika, K-pop, Big Bang, korėjiečių muzika, Korėja

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bronius buvo vedęs du kartus, ir abu – nelaimingai: pirmoji žmona nuo jo pabėgo, o antroji – ne...