Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-03-31

Kyla nerimas dėl princo Philipo sveikatos

  
Kyla nerimas dėl princo Philipo sveikatos
© Prince Philip Facebook
96-erių princo sveikata prastėja.

Kovo 29 d. princas Philipas nepasirodė tradicinėse Didžiojo ketvirtadienio pamaldose, kuriose ketino dalyvauti kartu su Jungtinės Karalystės (JK) karaliene Elžbieta II.

96-erių princas Philipas buvo įtrauktas į atvykstančiųjų sąrašą, tačiau paskutinę akimirką jo dalyvavimas buvo atšauktas, rašo „People“.
„Dalyvaujančiųjų sąrašas atspausdintas prieš kelias savaites. Taigi buvo numatyta, kad hercogas galės dalyvauti. Deja, jis nusprendė neatvykti.“ – teigiama Karališkųjų rūmų pranešime.
 
Anot šaltinio iš karališkosios aplinkos, princas Philipas ketino atvykti į Didžiojo ketvirtadienio pamaldas, vykusias Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje, bet vėliau nusprendė atšaukti dalyvavimą dėl bėdų su klubo sąnariu.
 
Nėra žinoma, ar ta pati klubo problema tapo priežastimi, dėl kurios princas Philipas nedalyvavo kovo 22 d. vykusioje princo Andrew skyrimo Grenadierių gvardijos pulkininku ceremonijoje. Tą dieną jis savo sūnui turėjo formaliai perduoti šį titulą.
 
Oficialių viešųjų pareigų po 70 metų princas Philipas atsisakė 2017 m. rugpjūčio mėn., tačiau pranešė kartkartėmis vis tik pasirodysiantis viešuose renginiuose. Šis karališkosios šeimos atstovas 2017 m. birželio mėn. dviem paroms dėl infekcijos buvo paguldytas į ligoninę.
 
Remiantis Karališkųjų rūmų parengtais pranešimais, karalienė Elžbieta II palaiko nuo viešųjų pareigų vykdymo atsitraukti nusprendusį savo vyrą princą Philipą. 2017 m. gegužės mėn. Šv. Džeimso rūmuose vykusio renginio metu vienas iš svečių išreiškė apgailestavimą dėl princo Philipo traukimosi.
 
„Na, daugiau likti nebegaliu“, - tada atvirai atsakė princas Philipas.
Didžiojo ketvirtadienio pamaldose dalyvavusi karalienė Elžbieta II atrodė gerai nusiteikusi ir tradiciškai dalino Didžiojo ketvirtadienio pinigus. Kiekvienam buvo įteiktos dvi mažos odinės piniginės – raudona ir balta.
 
Pirmojoje buvo nedidelis monetų kiekis, simbolizuojantis monarchės dovaną, skirtą maistui ir drabužiams. Antrojoje piniginėje buvo karalienės Elžbietos amžių – 92 metus – atspindinčios vertės monetų kiekis. Šių simbolinių šventinių dovanėlių gavėjai pasirinkti pagal jų indėlį į visuomenės gerovės puoselėjimą.
 
Didžiojo ketvirtadienio pamaldos ir ceremonija vyko Šv. Jurgio koplyčioje, kur gegužės 19 d. bus surengtos princo Harry ir Meghan Markle tuoktuvės.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
 
 
 
 
 
  

Žymos: Sveikata, Renginys, princas Philipas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paprastai mergaitėms patinka lėlytės, o berniukams – gražios mašinėlės. Bet kodėl paaugus viskas pasidaro atvirkščiai?