Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-12-30

M. Culkinas užsigeidė pasikeisti vardą: naujasis prajuokins daugelį

  
M. Culkinas užsigeidė pasikeisti vardą: naujasis prajuokins daugelį
© Flickr

Filme „Vienas namuose“ suvaidinęs Macaulay Culkinas tapo atpažįstamas kone visiems, o jo veidas daugeliui prieš akis išnyra vos tik pagalvojus apie šv. Kalėdas. Visgi šiais metais aktorius nustebino savo gerbėjus, žiemos švenčių proga užsigeidęs pasikeisti antrąjį vardą.

Socialiniame tinkle „Twitter“ M. Culkinas skelbė, kad jo dabartinis vardas jam yra nepriimtinas, tad paprašė gerbėjų pagalbos renkantis kitą. Aktorius socialiniame tinkle surengė apklausą, kurioje jo gerbėjai galėjo balsuoti už labiausiai patinkantį variantą: Macaulay Culkin, Shark Week, Kieran, TheMcRibIsBack ir Publicity Stunt (angl. reklamos triukas).
Savo nuomonę M. Culkino gerbėjai galėjo reikšti iki Kūčių vakaro. Už naują aktoriaus vardą balsavo net 100 tūkst. žmonių. Daugiausiai balsų, net 61 tūkst., surinko vardas Macaulay Culkin, tad nieko nedelsęs aktorius nusprendė, kad toks ir bus jo antrasis vardas.
 
Kai kurie gerbėjai sunerimo, kad dabar į aktorių teks kreiptis gana neįprastai, nes nuo šiol jis – Macaulay Macaulay Culkinas Culkinas.
 
JAV populiarioje pokalbių laidoje dalyvavęs aktorius atskleidė, kad naujas vardas jam leis šiek tiek pajuokauti su gerbėjais.
 
„Taigi, jei kas nors oro uoste prieis prie manęs ir paklaus, ar aš esu Macaulay Culkinas, atsakysiu jiems, kad toks yra mano antras vardas“, – sakė aktorius.
Tiesa, kaip rašo News.com.au, nėra tiksliai žinoma, ar M. Culkinas iš tiesų ruošiasi pakeisti savo antrąjį vardą, ar tai, kaip siūlo vienas iš vardų variantų, yra tik reklamos triukas.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
 
  

Žymos: Vienas namuose, Macauly Culkinas, aktorius,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienas žvejys pasakoja kitam:
– Aš vakar susapnavau tokį nuostabų sapną!
– Na, papasakok.
– Sapnuoju, kad sėdžiu valtyje vidury ežero, o šalia manęs jauna nuoga mergina.
– O kaip toliau?
– Tada aš užmečiau meškerę ir pagavau didžiulį karpį!