Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2017-01-25

M. Jackson duktė mano, jog jis buvo nužudytas

  
M. Jackson duktė mano, jog jis buvo nužudytas
© flickr.com
M. Jacksonas mirė 2011 metų lapkritį.
P. Jackson yra įsitikinusi, jog jos tėvas buvo nužudytas

Legendinio dainininko Michael Jackson dukra Paris, duodama išskirtinį interviu leidiniui „Rolling Stone“ atskleidė skandalingų detalių apie savo tėvą ir jos pačios gyvenimą po dainininko mirties.

 
18-metė mergina yra įsitikinusi, jog 2011 metų lapkričio mėn. miręs jos tėvas buvo nužudytas. Ji pasakojo, jog prieš mirtį velionis dainininkas jai užsimindavo, kad aplink buvo žmonių, troškusių jo mirties ir jog vieną dieną jiems pavyks jį nužudyti.

Paris Jackson sakė jog yra yra įsitikinusi, kad jos tėvas buvo nužudytas: „Tai yra akivaizdu. Galbūt tai skamba kaip sąmokslo teorija, bet tikri dainininko gerbėjai ir jo šeimos nariai žino, jog jis buvo nužudytas“.
Paklausta, kas norėjo jos tėvo mirties, mergina aiškino: „Daugelis žmonių. Aš siekiu teisingumo, bet tai lyg šachmatų žaidimas, ir aš stengiuosi jį žaisti kuo geriau“.
 
Paris Jackson žurnalui tai pat užsiminė, jog būdama 14 metų iš nepažystamo žmogaus patyrė seksualinį priekabiavimą, o dėl patyčių mokykloje norėjo nusižudyti.
 
Paris Jackson mama yra Debbie Rowe, medicinos sesuo kuri gydė M. Jacksono odos ligą ir už jo ištekėjo todėl, kad žinojo, jog dainininkas troško vaikų.
 
Paris Jackson Paris Jackson
  

Žymos: Mirtis, Dainininkas, Nužudymas, Michael Jackson

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Žmona nuolat erzina mane pasakojimais apie pirmąjį vyrą.
– Bet juk tu gali nuslopinti jos įprotį!
– Kaip?
– Pradėk kalbėti apie savo būsimąją žmoną.