Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-10-09

M. Markle aplankyti bandžiusi jos įseserė Samantha nebuvo įleista į Kensingtono rūmus

  
M. Markle aplankyti bandžiusi jos įseserė Samantha nebuvo įleista į Kensingtono rūmus
© Socialinių tinklų/ Alfa.lt nuotr.
Samantha Markle į Kensingtono rūmu įleista nebuvo.

Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle įseserė Samantha šį savaitgalį bandė patekti į Kensingtono rūmus. Tiesa, į šią nuo pašalinių žmonių itin saugomą teritoriją ji nebuvo įleista.

Kaip teigia portalas Eonline.com, prieš savaitę į Londoną atvykusi Samantha norėjo susitaikyti su savo įsesere Meghan.
Šeštadienį moteris atvyko prie Kensingtono rūmų, kuriuose gyvena Sasekso kunigaikštienė ir kiti karališkosios šeimos nariai, vartų. Išsėtine skleroze sergančią Samanthą pro atvirus vartus neįgaliojo vežimėlyje stūmė jos partneris.
 
Tačiau moteriai toli nukeliauti nepavyko. Tuojau pat prisistačiusi apsauga neleido jai pamatyti įseserės, mat moteris ir ją lydintis asmuo nebuvo kviesti.
 
Fotografų įamžintose nuotraukose matoma, kaip Samanthos partneris apsaugos darbuotojui įduoda laišką ir nieko nepešę grįžta ten, iš kur atėjo. „Visi norėtų sužinoti, kas parašyta tame laiške“, – sekmadienį socialinio tinklo paskyroje rašė Meghan įseserė.
 
„Samantha pasielgė labai drąsiai, norėdama pamatyti savo įseserę. Tačiau tai, kad moteris nebuvo įleista, labai daug ką pasako apie jųdviejų santykius. Rūmų apsaugos darbuotojams jau anksčiau buvo įsakyta neleisti Samanthai įžengti pro vartus“, – portalui Mirror.co.uk sakė šaltinis.
 
Vėliau Samantha buvo nufotografuota rankose laikanti popierines Meghan ir princo Harry kaukes, kurias ji įsigijo suvenyrų kioskelyje.
 
„Labai norėjau pamatyti Londoną, tačiau iš tiesų ši kelionė yra skirta mano tėčio norams išpildyti, tikiuosi, žinutei Meghan perduoti“, – pokalbių laidoje sakė Samantha.
Ji pridūrė, kad, jei tik galėtų pasikalbėti su savo įsesere, pasakytų, kad visi tie nesutarimai jau seniai turėtų būti pamiršti, ir atsiprašytų už visus prieš ją nutaikytus žodžius. „Svajoju, kad viskas pasikeis“, – sakė ji.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: karališka šeima, Meghan Markel, Samantha Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Statybos ir urbanistikos ministerijoje užpatentuotas naujas tiltų patikrinimo būdas:
1) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas atlaiko. Išvada: tiltas geras.
2) Ant naujai pastatyto tilto suvaromos visos miesto uošvės. Tiltas sugriūva. Išvada: tiltas puikus.