Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, alfa.lt   |   2018-10-25

M. Markle buvo skubiai išvesdinta iš susitikimo

  
M. Markle buvo skubiai išvesdinta iš susitikimo
© Facebook nuotr.

Fidžyje, Suvoje, šiuo metu viešinti Meghan Markle buvo skubiai išvesta iš po stogu įsikūrusio turgaus. Šį sprendimą priėmė nėščią Sasekso kunigaikštienę saugantys žmonės.

Kaip rašoma portale Mirror.co.uk, tokį sprendimą M. Markle komanda priėmė baimindamasi, kad gali nepavykti suvaldyti į karališkosios šeimos narę pasižiūrėti atvykusių žmonių minios. Vizitas turguje turėjo trūkti 15 minučių, tačiau buvo sutrumpintas iki aštuonių. Tiesa, per šį laiką Meghan spėjo susitikti su visomis keturiomis moterimis, kaip ir buvo planuota.
Akyliausi dalyviai pastebėjo, kad prieš išlydint M. Markle iš turgaus, ji kažką sušnibždėjo vienai iš savo pagalbininkių.
 
„Prieš įžengdama į turgų, kuriame laukė būrys žmonių, šaukiančių ir mojuojančių rankomis, aukštai iškėlusių telefonus, kad galėtų įamžinti šią akimirką, Meghan pasilenkė prie vienos iš savo komandos narių ir kažką jai pašnibždėjo. Patekusi į turgų ji atrodė sunerimusi, nebuvo savimi. Bendraujant su ananasų prekeive, jos žvilgsnis buvo tuščias, o tai nėra įprasta. Turguje buvo labai karšta ir tvanku, tad tikriausiai tokia aplinka nebuvo pati tinkamiausia nėščiai moteriai, – sakė vienas iš turguje buvusių žmonių. – Po minutės Meghan nutraukė pokalbį, pasisuko į savo komandos narę ir kažką jai pašnibždėjo. Netrukus ji buvo išvesta lauk.“
 
M. Markle turguje lankėsi norėdama pažiūrėti, kaip sekasi Jungtinių Tautų projekto „Markets for Change“ dalyvėms.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Nėštumas, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar tau kas nors sakė, kad tu labai vyriškas?

– Tu būsi pirma.

– Ne, nebūsiu.