Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-03-13

M. Markle dalyvavo ypatingame renginyje

  
M. Markle dalyvavo ypatingame renginyje
© REUTERS-Scanpix nuotr.
M. Markle dalyvavo renginyje su karaliene.

JAV aktorė Meghan Markle dalyvavo pirmame oficialiame renginyje su Didžiosios Britanijos karaliene Elizabeth II; į Londono Vestminsterio abatijoje vykusias mišias ji atlydėjo savo sužadėtinį Britanijos princą Harry.

M. Markle į Tautų sandraugos dienos mišias atvyko su savo sužadėtiniu, jo vyresniuoju broliu Williamu, kuris yra antras eilėje į sostą, ir jo žmona Kembridžo kunigaikštiene Kate.
Šios mišios yra didžiausias kasmetinis įvairių religijų atstovų susibūrimas. M. Markle prisijungė prie karališkosios šeimos narių, sveikinusių susirinkusiuosius.
 
Princas Harry ir M. Markle apie savo sužadėtuves paskelbė lapkritį. Nuo to laiko jiedu dažnai kartu pasirodo viešumoje, tačiau pirmadienio mišios buvo pirmas oficialus renginys, kuriame ji dalyvavo drauge su karaliene.
 
Poros tuoktuvės įvyks gegužės 19 d. Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje, į vakarus nuo Londono esančioje karalienės Elizabeth rezidencijoje.
 
Pranešama, kad praėjusią savaitę Anglijos Bažnyčios lyderis Kenterberio arkivyskupas Justinas Welby pakrikštijo M. Markle prieš jos tuoktuves su princu Harry.
 
  

Žymos: Renginys, Karalienė, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du vyrai:
– Klausyk, tavo žmona į darbą vaikšto?
– Hm. Vaikšto...
– Teisingai, ir aš saviškei neduodu pinigų talonėliams...