Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-10-06

M. Markle elgesys sukėlė apkalbas, to dar niekas nematė

  
M. Markle elgesys sukėlė apkalbas, to dar niekas nematė
© Flickr. nuotr.

Karališkosios šeimos nare tapusi Meghan Markle pirmą kartą viena atliko naują savo pareigą – lankėsi parodos atidaryme. Sasekso kunigaikštienė vilkėjo juodą „Givenchy“ suknelę, o apsilankymas parodoje Karališkoje menų akademijoje Londone vyko sklandžiai, išskyrus vieną smulkmeną – ji pati uždarė automobilio dureles ir taip sukėlė apkalbų bangą, rašo vanityfair.com.


Įprastai karališkosios šeimos nariams automobilio dureles atidaro ir uždaro, todėl tviteryje kilo nemažai diskusijų, o dalis vartotojų vadino M. Markle kuklia ir žemiška.
Etiketo ekspertas Williamas Hansonas teigė: „Tai, kad Sasekso kunigaikštienė pati uždarė automobilio dureles, yra dar vienas tylus ženklas, kad ji elgsis savaip ir padės Britanijos monarchijai progresuoti. Abejoju, kad ji iš anksto kruopščiai apmąstė savo poelgį. Įtariu, kad taip padarė iš įpročio. Šiaip ar taip, įdomu, kad daugelis tai pastebėjo.“
 
W. Hansono teigimu, įprastai garbingą postą užimantiems žmonėms dureles atidaro ir uždaro kas nors iš pagelbėjančiojo personalo, o taip elgiamasi saugumo sumetimais. Tiesa, praėjusį antradienį nebuvo pagrindo nerimauti dėl saugumo.
 
Apie karališkąją šeimą dažnai rašantis biografas Christopheris Wilsonas paminėjo, „pirmą kartą matantis, kad kokią nors savo pareigą atliekanti princesė pati uždaro automobilio dureles“.
 
Žurnalistas Omidas Scobie‘is parašė, neslėpdamas emocijų: „Moterys pačios tai daro – GĖDA.“ Jis taip pat priminė analogišką situaciją – prieš kelerius metus Kate Middleton sukėlė šurmulį, kai išsitraukė savo skėtį.
 
Įvykiai jau ne pirmą kartą panašiai klostosi – M. Markle pasielgia taip, kaip karališkosios šeimos nariams ne visai įprasta, tad visi sukrunta aptarinėti jos poelgį.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
 
 
 
  

Žymos: protokolas, Meghan Markel

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Koks skirtumas tarp dramblio ir blusos? Tas, kad drambliai gali turėti blusų, o blusos turėti dramblių ne.