Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-04-12

M. Markle gimdys privačiai, o džiugia naujiena pasidalyti neskubės

  
M. Markle gimdys privačiai, o džiugia naujiena pasidalyti neskubės
© Flickr.com

Didžiosios Britanijos princas Harry su žmona Meghan nori, kad vėliau šį mėnesį planuojamas jų pirmagimio atėjimas į pasaulį būtų „privatus“, rašoma ketvirtadienį Bakingamo rūmų išplatintame pareiškime.

Tai būtų ryškus kontrastas Harry brolio princo Williamo ir jo žmonos Kate trijų vaikų atėjimui į pasaulį. Jie buvo pristatyti pasauliui vos gimę.
„Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė labai dėkingi už gerus linkėjimus iš žmonių Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje, kurių sulaukė ruošdamiesi savo kūdikio atėjimui“, – rašoma Bakingamo rūmų pareiškime.
 
„Jų Karališkosios Aukštybės asmeniškai nusprendė neviešinti planų, susijusių su jų kūdikio atėjimu“, – rašoma jame.
 
„Kunigaikštis ir kunigaikštienė pasidalys su visais džiugiomis naujienomis, kai atšvęs tai privačiai kaip nauja šeima“, – priduriama pareiškime.
 
Kelios Didžiosios Britanijos žiniasklaidos priemonės pranešė, kad karališkoji pora svarsto galimybę gimdyti namuose. Williamas ir Kate laikydamiesi tradicijos visų savo atžalų susilaukė Londono Švč. Marijos ligoninės privačiame sparne „Lindo“.
 
Vienas šaltinis bulvariniam laikraščiui „The Sun“ sakė, kad Harry su žmona nori „privatesnės“ aplinkos.
 
„Ji paprasčiausiai nori normalaus, natūralaus gimdymo ir ryšio su savo kūdikiu, be jokio pustymosi ir plaukų džiovinimo tik dėl nuotraukų“, – sakė šaltinis.
Harry ir Meghan šiuo metu gyvena Kensingtono rūmuose – Williamo ir Kate oficialioje rezidencijoje. Artėjant gimdymui pora planuoja persikelti į Frogmoro rezidenciją Vindzore, pranešė žiniasklaida.
 
  

Žymos: Princas Harry, Karališkoji šeima, Nėštumas, gimdymas, Meghan Markle, karališkoji pora

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją:
– Na, ką, galiu jus pasveikinti, jumyse užsimezgusi nauja gyvybė.
– Gydytojau, betgi aš vyras!
– Žinokit, askaridėms vienas ir tas pats.