Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-05-31

M. Markle įbrolis tikina „pasiekęs dugną“: dėl garsios sesers negali susirasti darbo ir pastogės

  
M. Markle įbrolis tikina „pasiekęs dugną“: dėl garsios sesers negali susirasti darbo ir pastogės
© Youtube.com
Thomasas Markle'as

Sasekso kunigaikštienės įbrolis Thomasas Markle’as Jr., kaip jis pats sakė, „pasiekė dugną“. Vyras neteko ne tik darbo, bet ir namų, rašo Yahoo.com.

52-ejų vyras tikino, kad su sužadėtine Darlene, jos sūnumi ir dviem šunimis jau kurį laiką gyvena viešbutyje Oregono valstijoje, nes niekaip nepavyksta susirasti pastogės.
Thomasas dėl to iš dalies kaltina savo įseserę Meghan Markle. Pasak jo, vos tik ji paskelbė apie sužadėtuves su britų karališkosios šeimos nariu princu Harry, jo gyvenimas taip pat pasidarė visiems labai įdomus, kiekvienas jo žingsnis „yra stebimas lyg pro mikroskopą“.
 
Vyras mano, kad dėl garsios pavardės jo gimtajame mieste Grant’s Pass darbdaviai nenori jo įdarbinti, o nekilnojamojo turto įmonės nesutinka jam išnuomoti būsto.
 
„Pasiekiau gyvenimo dugną. Gyvenimas nedideliame viešbučio kambaryje neigiamai veikia Darlene ir jos sūnų, mus visus. Ir visa tai įvyko dėl to, kad mano gyvenimas staiga pasidarė visiems labai įdomus, nors aš dėl to nekaltas, – dienraščiui „The Sun“ sakė Th. Markle’as Jr. – Kiekvienas mano žingsnis stebimas lyg pro mikroskopą. Ne tik mano, bet ir mano šeimos. Apie mane buvo pasakyta labai daug dalykų – ir teisingų, ir neteisingų, tad dabar niekas nenori suteikti man būsto ar darbo. Sunku tai priimti, ypač dėl to, kad to net neprašiau.“
 
Thomasas tikino, kad problemos jo gyvenime prasidėjo šių metų pradžioje, kai jis dėl suprastėjusios sveikatos nebegalėjo dirbti stikliumi.
 
Vėliau, būsto savinininkui įteikus iškeldinimo pranešimą, jis neteko ir stogo virš galvos. Nuomos sutarties priežastis, pasak vyro, išgalvota. Teigiama, kad Thomasas su šeima nusiaubė nuomojamą būstą ir prisidarė skolų. Prieš išsikraustydamas jis padarė ne vieną footgrafiją ir įamžino būsto būklę. Nuotraukose, pasak Thomaso, vaizduojami tvarkingi, švarūs namai. Dabar dėl šių neteisingų kaltinimų jam ir jo šeimai itin sunku susirasti naują būstą.
 
„Aš taip pat vis dar neturiu arbo. Registruojuosi visur, tačiau vos tik pamato mano vardą, atsakymo nebesulaukiu net iš tų vietų, kurios siūlo paprastą samdinio darbą. Taip man dar nėra nutikę, – sakė jis. – Problema tame, kad dabar esu žinomas kaip Thomasas Markle’as, pašėlęs Meghan brolis. Iš privataus asmens tapau viešu.“
Kaip teigiama, Meghan su savo įbroliu ir įsesere Samantha Markle, kurie turi tą patį tėvą, jau keletą metų nėra užmezgusi jokio kontakto. Ne ką geresnė situacija yra ir su tėvu Thomasu Markle’u. Juodu nekalbėjo nuo tos dienos, kai vyras dėl sušlubavusios sveikatos negalėjo dalyvauti jos vestuvėse pernai gegužę.
 
 
 
  

Žymos: Karališkoji šeima, Meghan Markle, karališkoji pora, Thomas Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš darbdavio pamąstymų: už pinigus kiekvienas kvailys dirbti gali, o man kvailių


nereikia!