Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-06-24

M. Markle imasi naujo projekto – prisidės prie svarbiausio „Vogue“ numerio išleidimo

  
M. Markle imasi naujo projekto – prisidės prie svarbiausio „Vogue“ numerio išleidimo
© Twitter.com
Meghan Markle

Kunigaikštiene tapusią buvusią aktorę Meghan Markle jos gerbėjai galės išvysti kiek netikėtu amplua. Thesun.co.uk skelbia, kad prieš daugiau nei mėnesį sūnaus susilaukusi moteris prisijungs prie britiškojo „Vogue“ komandos.

Meghan taps žurnalo kviestine redaktore. Ji ne tik bus atsakinga už bene svarbiausio rugsėjo mėnesio numerį, bet ir parašys tekstą jai artima tema, taip pat dalyvaus fotosesijoje.
Pastaroji bus surengta jos ir vyro princo Harry namuose Frogmore kotedže, Vindzore. Tiesa, nuotraukose nei jos mylimojo, nei sūnaus neišvysime. Meghan taip pat atsisakė būti ir ant žurnalo viršelio.
 
Britiškojo „Vogue“ redaktorius Edwardas Enninfulas dėl straipsnio pats tiesiogiai susitarė su Meghan, taip aplenkdamas pačią Anną Wintour, amerikietiškojo „Vogue“ redaktorę.
 
„Meghan parašys tekstą moterų stiprybės ir moterų išsilavinimo temomis. Nebus nieko apie Archie ar šeimą, ar namų gyvenimą, – portalui sakė žurnalo atstovas. – Edwardas ją kamantinėja nuo pat pirmos dienos. Anna itin supyko praleidusi tokią galimybę.“
 
  

Žymos: Karališkoji šeima, Vogue, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja bara Petriuką:
– Jei taip ir toliau mokysies, tavo tėvas pražils!
– Įsivaizduoju, kaip jis apsidžiaugs, – kikena Petriukas. – Juk dabar jis visiškai plikas!