Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-07-15

M. Markle ir princas Harry pirmą kartą su kitomis žvaigždėmis žengė Holivudo kilimu

  
M. Markle ir princas Harry pirmą kartą su kitomis žvaigždėmis žengė Holivudo kilimu
© Instagram.com, SussexRoyal
Meghan Markle ir princas Harry

Buvusiai aktorei Meghan Markle įvairūs Holivudo renginiai ne naujiena. Tiesa, jau seniai ji tokiame dalyvavo, tad daugelis nustebo kunigaikštienę su vyru princu Harry išvydę filmo „Liūtas Karalius“ premjeroje Londone.

Namuose su aukle palikę sūnų Archie, Meghan ir Harry kartu su kitomis Holivudo, teatro ir televizijos žvaigždėmis žengė geltonuoju kino kompanijos „Disney“ juostos „Liūtas Karalius“ premjeros Europoje kilimu.
M. Markle vilkėjo juodos spalvos Jason Wu suknelę ir avėjo „Aquazzura“ aukštakulnius batelius, prie kurių priderino „Gucci“ delninukę.
 
Karališkoji pora turėjo progos pabendrauti su atlikėjais Beyonce ir Jay-Z, Eltonu Johnu. 
 
View this post on Instagram

This evening, The Duke and Duchess of Sussex attended #TheLionKing European premiere in London at the Odeon Theatre. In celebration of the film’s release, The Walt Disney Company announced #ProtectThePride, a global conservation campaign to support efforts protecting the rapidly diminishing lion population across Africa. As a part of their commitment to this cause, Disney also made a donation to The Duke of Sussex’s upcoming environment & community initiative which will be formally announced this autumn. The Duke and Duchess are committed to advancing conservation efforts across Africa and around the world, and working with communities to ensure a sustainable future for the planet. This evening Their Royal Highnesses had the pleasure of meeting the cast and creative team behind the film, as well as supporters of @africanparksnetwork, of which The Duke is President. Photo credit: PA images / Getty images - Chris Jackson

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

 
 
Renginyje princas Harry, kaip skelbia Mirror.co.uk, dalyvavo kaip kovos už laukinės gamtos apsaugą Afrikoje atstovas. Jau ne vienus metus karališkosios šeimos narys bendradarbiauja su vietinėmis Afrikos bendruomenėmis, domisi, kaip būtų galima padėti sumažinti ne tik aplinkos naikinimą, bet ir sustabdyti nelegalią laukinių gyvūnų medžioklę. Pastaroji problema šiame žemyne yra itin opi.
Sasekso kunigaikščiai prieš filmo peržiūrą turėjo progą pabendrauti su kai kuriais prie filmo kūrimo prisidėjusiais garsiais žmonėmis, taip pat personažus įgarsinusiomis žvaigždėmis, įvairių organizacijų, užsiimančių gamtos apsauga, atstovais.
 
Skelbiama, kad vos po poros mėnesių karališkoji šeima kartu su savo sūnumi Archie karališkuoju vizitu vyks į Pietų Afriką.
 
Princo Harry taip pat laukia vizitai į Angolą, Malavį ir Botsvaną.
 
  

Žymos: Princas Harry, Meghan Markle, karališkoji pora, karlaiškoji šeima, Holivudas, Liūtas Karalius,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biologijos pamoka. Kviečiamas atsakinėti Petriukas.
– Kokio paukščio čia kiaušiniai?
– Nežinau.
– O čia?
– Taip pat nežinau.
– O čia?
– Neįsivaizduoju!
– Na, nieko nemoki, sėsk, du. Kokia pavardė?
Petriukas ir sako:
– Atpažink iš kiaušinių!