Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-08-05

M. Markle išvyksta į JAV pas tėvą

  
M. Markle išvyksta į JAV pas tėvą
© Flickr. nuotr.

Hercogiene šių metų pavasarį tapusi buvusi amerikiečių aktorė Meghan Markle gyvena itin įtemptą gyvenimą. Jai netrūksta nei pareigų, nei renginių, kuriuose dalyvauja kartu su savo vyru princu Harry. Tačiau vienas po kito kilę skandalai, kurių epicentre atsidūrė jos tėvas ir sesuo, kelia neramumus rūmuose, tad žinoma moteris nusprendė grįžti į tėvynę ir siekti taikos su artimaisiais, rašoma dailymail.co.uk.

Thomas Markle jau kuris laikas pyksta ant dukters, nes mano, jog ši pamiršo šeimą ir tapo jiems svetima. Neseniai Meghan Markle artimas šaltinis pranešė, jog jie planuoja susitikti ir atnaujinti tėvo ir dukters santykius dar rugpjūtį.
Šaltinis pasakojo, jog Meghan viena iškeliaus į Ameriką, skelbia mirror.co.uk. 74-erių vyras laukia dukters mėnesio pabaigoje ir yra laimingas dėl tokio jos sprendimo. M. Markle savo tėvo nematė nuo tada kai prieš vestuves išvyko į Jungtinę Karalystę. Jis nedalyvavo ir vestuvėse, kurios vyko gegužės 19 dieną.
 
Meghan draugai tikisi, kad šis santykių atnaujinimas ir susitaikymas taps pabaiga visiems skandalams, kuriuos sukėlė jos šeima Amerikoje. Jie taip pat teigia, jog visa ši nemaloni situacija itin įskaudino Meghan.
 
Tiesa, vakar M. Markle sutiko savo 37-ąjį gimtadienį. Savo asmeninę šventę ji iškeitė į princo Harry geriausio draugo vestuves, kuriose lydėjo savo vyrą.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
 
  

Žymos: Meghan Markle, Thomas Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...