Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-09-14

M. Markle nebeturi draugų?

  
M. Markle nebeturi draugų?
© Meghan Markle Facebook
M. Markle jaučiasi vieniša.

Pastarosiomis dienomis Meghan Markle vis labiau nepasitiki savo draugais. Nuo tada, kai moteris prieš visą pasaulį savo vyrui ištarė „Taip“, draugystės, užsimezgusios prieš susipažįstant su princu Harry, vis labiau komplikuojasi, ir moteris nebežino, kuriais artimais bičiuliais ji gali pasitikėti.

„Prieš vestuves Meghan nutraukė ryšius su kai kuriais jai labai artimais draugais, o tai padaryti jai buvo labai sunku. Ji nebežino, kuo dar gali pasitikėti, o kuo – nebe“, – žurnalui „People“ pasakojo artimas Sasekso kunigaikštienei šaltinis.
Šiuo metu labiausiai stebima moteris pasaulyje savo draugų ratą sumažino iki vos kelių žmonių. Tai suprantama, ypač dėl to, kad vis dažniau jos pačios šeimos nariai ir anonimais apsimetę draugai bendraudami su žiniasklaida kritikuoja Meghan, jos vyrą ir kitus karališkosios šeimos narius, pasakoja apie privatų moters gyvenimą.
 
Pora tarp kunigaikštienės draugų vis dar esančių žmonių – jos makiažo meistras Danielis Martinas bei M. Markle stilistė ir geriausia draugė Jessica Mulroney.
 
„Nedidelis mūsų būrys vis dar su ja bendrauja, domisi, kaip jai sekasi, tačiau mums ji – ne kunigaikštienė, o ta pati Meghan, kurią pažinojome prieš keletą metų“, – sakė D. Martinas.
 
Vos kelis draugus turi ir vyresnieji karališkosios šeimos nariai. Prieš kurį laiką žurnalui „Vanity Fair“ Patricia Treble, karališkosios šeimos istorikė, sakė: „Net vyresnieji šeimos nariai labai atsargiai renkasi draugus. Štai kodėl jie turi daug pažįstamų asmenų ir tik kelis artimus bičiulius.“
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: draugai, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.