Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-07-12

M. Markle netikėtai nustebino savo vyrą

  
M. Markle netikėtai nustebino savo vyrą
© psbsve flickr. nuotr.
Žmona vis dar stebina savo vyrą.

Rodos, princą Harry jo žmona Meghan vis dar sugeba nustebinti. Šį kartą jis buvo pakerėtas savo antrosios pusės rašto.

Karališkojo vizito Dubline, Airijoje, metu monarchai susitiko su šalies prezidentu ir pasirašė jo svečių knygoje. Tai leido sužinoti, kaip atrodo neoficialūs Sasekso kunigaikščių parašai. Nors karališkosios šeimos nariams yra uždrausta dalyti autografus gerbėjams, mat taip norima apsisaugoti nuo parašų padirbimo, savo vardus neoficialiuose dokumentuose jie palikti gali.
Pirmasis svečių knygoje pasirašė Harry, o po to atėjo Meghan eilė. Išvydęs savo žmonos parašą vyras ištarė: „Tavo parašas daug gražesnis nei mano.“
 
Prieš tapdama žinoma aktore, o vėliau – ir kunigaikštiene, Meghan buvo laisvai samdoma kaligrafijos meistrė ir instruktorė. Laisvu laiku ji taip pat mokė knygų įrišimo ir dovanų pakavimo meno.
 
Lankydamiesi Airijoje Sasekso kunigaikščiai susitiko su šios šalies prezidentu Michaelu D. Higginsu ir jo žmona Sabina, kitais svarbiais šaliai asmenimis, Airijos gyventojais ir gerbėjais.
 
Taip pat nemažai dėmesio sulaukė Airijos prezidento keturkojai augintiniai Brodas ir Sioda. Berno zenenhundų veislės šunys karališkąją porą lydėjo visos ekskursijos po oficialią šalies prezidento rezidenciją Áras an Uachtaráin metu.
 
Vos poros lėktuvui nusileidus Dublino oro uoste, visų akys krypo į Meghan. Kunigaikštienė nepaliauja stebinti savo stiliumi. Susitikime su šalies vadovu ji vilkėjo pilkos spalvos „Roland Mouret“ suknelę.
 
  

Žymos: Meghan Markle, princas Haris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi mama ir dukra:
– Mama, turiu tau naujieną...
– Gal gavai 10 iš matematikos kontrolinio?
– Mama, sakiau naujieną, o ne stebuklą.