Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-11-03

M. Markle pademonstravo daugiau negu pridera?

  
M. Markle pademonstravo daugiau negu pridera?
© world vide news flickr.

Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle vardas neretai mirga antraštėse dėl nepriekaištingo stiliaus pojūčio ir apdarų pasirinkimo per 16 dienų trunkančią karališkąją kelionę. Toji balta juodais raštais puošta suknelė ar švarkeliai buvo tiesiog puikūs, pastebi today.com. Tačiau pastarasis jos apdaras privertė nusistebėti: nejau Meghan pademonstravo daugiau nei pridera?Paskutiniam karališkojo turo etapui kunigaikštienė pasirinko dailų „Givenchy“ sijoną, prie kurio priderino panašios spalvos palaidinę ir aukštakulnius. Atrodo žavingai – kaip ir visuomet.
Tad kur slypi problema? Kai kuriose nuotraukos sodriai mėlynos spalvos sijonas atrodo permatomas. Panašu, kad kai kur per sijoną galima įžiūrėti 37-erių kunigaikštienės kojas ir apatinius.
facebook nuotr. facebook nuotr.
Tačiau gali būti, jog šis „permatomas sijonas“ tėra optinė iliuzija. Karališkosios šeimos nariai privalo laikytis ganėtinai griežtų aprangos taisyklių, tad išties abejotina, kad būsimoji mama būtų sąmoningai pasirinkusi permatomą sijoną.
 
Be to, visi žinome, jog kartais tikras drabužių vaizdas gali skirtis nuo to, kurį užfiksavo fotoaparatai.
 
Optinė iliuzija galėjo susidaryti dėl to, kad krintantis sijono audeklas atrodo tarsi padalintas juostomis ir fotografuojant ėmė mirgėti, tad nuotraukose atrodo, jog jis yra permatomas.
 
„Esu tikra, kad vidinės sijono juostos pagamintos iš plonos medžiagos juostelių. Įprastoje šviesoje krentantis toks audinys greičiausiai neatrodo permatomas. Tačiau žvelgiant į nuotraukas matyti, jog tiesioginiai saulės spinduliai neabejotinai turėjo milžinišką įtaką audinio perregimumui. Galiu pasakyti, kad sijonas atrodo permatomas tik esant tam tikram apšvietimui, o įprastinėje šviesoje neatskleidžia daugiau, nei derėtų“, – sakė Adrienne M. Kronovet, darbo drabužių linijos „Ameliora“ įkūrėja ir vadovė.
 
Toks paaiškinimas atrodo logiškas.
 
Tai nėra pirmas kartas, kai karališkosios šeimos atstovei nepasiseka ir jos drabužiai viešumoje atskleidžia daugiau nei pridera. 1980-aisiais princesė Diana buvo nufotografuota su kiek peršviečiamu nėrinių sijonu, iš po kurio saulėtą dieną buvo matyti jos kojos.
Dar praėjusią savaitę Sasekso kunigaikštienė taip pat padarė nedidelę mados klaidą užmiršusi nuo savo naujutėlaitės raudonos suknelės, su kuria pasirodė Tongoje, nukirpti etiketę.
 
Tačiau nesvarbu, ar sijonas buvo permatomas, ar ne – šis atvejis parodė, kad kunigaikštienei nesvetimos paprastų mirtingųjų klaidos ir nesėkmės ir leido dar labiau ją pamėgti.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
 
  

Žymos: Mada, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pereinamasis amžius – kai karštą dieną nebežinai ko nori labiau – ledų ar šalto alaus.