Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, alfa.lt   |   2018-09-26

M. Markle pirmą kartą renginyje dalyvavo viena

  
M. Markle pirmą kartą renginyje dalyvavo viena
© Virginia Murray flickr.

Antradienis visiems Sasekso kunigaikštienės gerbėjams buvo ypatingas, mat Meghan Markle pirmą kartą be jokios palydos dalyvavo viešame renginyje. Tai – labai svarbus įvykis, kadangi visas dėmesys buvo sutelktas tik į Meghan, nes šalia jos nebuvo vyro princo Harry, į kurį galėtų atsiremti. Rodos, kunigaikštienė puikiai susitvarkė su pareigomis ir be kitų karališkosios šeimos narių palydos.

M. Markle dalyvavo svarbios meno parodos „Oceania“ Karališkojoje meno akademijoje atidaryme. Tiesa, vakarykštė diena turėjo ir kitą labai svarbią reikšmę.
Pernai rugsėjo 25-ąją Meghan pirmą kartą viešumoje pasirodė su princu Harry. Juodu fotografai užfiksavo Toronte, Kanadoje, vykusiose „Invictus“ žaidynėse. Taigi karališkosios poros gerbėjai minėjo vienų metų sukaktį, kai pasaulis sužinojo apie tarp jųdviejų užsimezgusius romantiškus santykius.
 
Be to, kaip teigia portalas Mirror.co.uk, tą dieną princas Harry pirmą kartą susipažino Meghan mama Doria. Rodos, kad jau tada pora, po dviejų mėnesių paskelbusi apie sužadėtuves, galvojo apie bendrą ateitį.
 
Tiesa, Meghan be palydos karališkąsias pareigas pradėjo eiti po santuokos su princu Harry praėjus keturiems mėnesiams, o Kate Middleton, princo Williamo žmona, pirmą kartą viena renginyje dalyvavo po vestuvių praėjus pusei metų.
 
Į renginį akylai stebima moteris atvyko pasipuošusi „Givenchy“ mados namų suknele.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Meghan Markle, kunigaikštienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.