Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-04-04

M. Markle po gimdymo neseks K. Middleton pavyzdžiu ir nepozuos garsiai nuotraukai ant laiptų

  
M. Markle po gimdymo neseks K. Middleton pavyzdžiu ir nepozuos garsiai nuotraukai ant laiptų
© Flickr.com

Teigiama, kad netrukus gimdyti turėsianti Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle neseks savo vyro brolio žmonos Kate Middleton pavyzdžiu ir po gimdymo nepozuos fotografams ant ligoninės laiptų su naujagimiu rankose. Toks elgesys neatitinka jos feministinės pasaulėžiūros, skelbia Metro.co.uk.

Tinklalaidėje „On Heir“ britų karališkoji korespondentė Emily Andrews ir amerikietė komentatorė Omid Scobi sakė, jog Meghan planuose nuotraukos, kokią turi Williamas ir Kate, neturi. Kembridžo kunigaikštienė sekė savo vyro mamos princesės Dianos pavyzdžiu ir po gimdymo kartu su naujagimiu bei vyru pozavo prie ligoninės susirinkusiems fotografams.
„Šiuo metu mes suprantame, kad ji nenori, nesiruošia ir tikrai nesvarsto galimybės tai daryti“, – kalbėjo Emily.
 
„Žinant, kokia Meghan yra, pozavimas tobulai, vos kelios akimirkos po gimdymo darytai nuotraukai nesutampa su jos pasaulėžiūra“, – pridūrė O. Scobi.
 
Sklinda gandai, kad ir gimdyti M. Markle ruošiasi privačioje, arčiau namų esančioje ligoninėje, o ne St. Mary’s ligoninės taip vadinamame „Lindo“ sparne, kur tai darė princesė Diana ir K. Middleton.
 
Pasak Emily, prieš Kembridžo kunigaikštienės gimdymą šioje ligoninėje, prie jos įėjimo jau prieš mėnesį buvo apribotas automobilių statymas. Kol kas žinių apie tokius pat apribojimus šiuo metu nėra.
 
„Meghan jaudinasi dėl galimų gimdymo komplikacijų, tokių kaip cezario pjūvis, ir ji nenori jausti spaudimo praėjus vos kelioms valandoms po gimdymo pasirodyti ant laiptų“, – portalui Thesun.co.uk sakė šaltinis.
 
Be to, pirmąsias valandas M. Markle nori praleisti su savo kūdikiu, o ne skubėti darytis makiažo, tvarkytis plaukų ir pozuoti pasauliui.
„Ji nori normalaus, natūralaus gimdymo ir su kūdikiu užmegzti ryšį, o ne būti pasodinta į kėdę, kur jai, vos prieš kelias akimirkas pagimdžiusiai, bus tvarkoma išvaizda“, – tęsė šaltinis.
 
Kad ir kokia bus pirmoji oficiali Sasekso kunigaikščių ir jų atžalos nuotrauka, ji bus paviešinta vos prieš kelias dienas sukurtoje instagramo paskyroje, kuri tapo greičiausiai įspūdingą kiekį sekėjų – net 3,3 mln. – surinkusia paskyra šiame socialiniame tinkle.
 
  

Žymos: Kate Middleton, Princas Harry, gimdymas, Meghan Markle, princas williamas, karališkoji pora

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Eina rusas ir lietuvis per dykumą. Žiūri – džino lempa. Pabarškina į ją, išlenda pats džinas ir sako:
– Išpildysiu jums po norą.
Žinoma, rusas nori daug daug pinigų, o lietuvis – daug daug lašinių.
Eina rusas pilnom kišenėm pinigų, o lietuvis kemša ir kemša tuos lašinius ir siūlo rusui:
– Padarom turgų.
Rusas sutinka. Papjausto lietuvis plonom riekelėm lašinius ir laukia pirkėjų. Prieina rusas ir klausia:
– Kiek kainuoja viena riekelė?
– 6000 eurų, – atsako lietuvis.
– Taip brangiai? –nori derėtis rusas.
Lietuvis:
– Pavaikščiok po turgų, gal pigiau rasi.