Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-02-14

M. Markle sesuo: ji nesirūpina savo tėvu

  
M. Markle sesuo: ji nesirūpina savo tėvu
© Meghan Markle Facebook
Būsima nuotaka su savo šeima nelabai sutaria.
Jeigu gali įpirkti 75 tūkst. dolerių kainuojančią suknelę, vadinasi, galėtum 75 tūkst. dolerių skirti ir savo tėčiui.

Didžiosios Britanijos princo Harry sužadėtinė Meghan Markle su savo seserimi Samantha Grant nebendrauja daugiau nei 10 metų, tačiau tai nesutrukdė atstumtai besijaučiančiai moteriai pažerti kritikos būsimai karališkosios šeimos narei.

Neseniai Samantha davė interviu vienam Australijos naujienų portalui „A Curret Affair“. Ji apkaltino savo seserį šeimos išsižadėjimu. Pasak Samanthos, Meghan nė nesugeba padėti savo tėvui, kuris prieš dvejus metus paskelbė bankrotą.
„Jei nuoširdžiai, ji galėtų praleisti bent vieną savaitgalį padėdama tėčiui. Tai labai svarbu. Ji galėtų žengti žingsnį ir patikrinti, ar juo tikrai gerai rūpinamasi“, – sakė Samantha.
 
Moteris patikino, kad nejaučia jokio pavydo, nors neseniai buvo apkaltinta tuščia garbės ieškotoja. S. Grant įpyko, kai Meghan per sužadėtuves vilkėjo suknelę, vertą 75 tūkst. dolerių (61 109 eurų), sakydama, kad bent už dalį sumos galėjo prisidėti prie tėčio gerovės.
 
„Jeigu gali įpirkti 75 tūkst. dolerių kainuojančią suknelę, vadinasi, galėtum 75 tūkst. dolerių skirti ir savo tėčiui. Būtent taip aš jaučiuosi. Tokia jau esu“, – kritiką rėžė sesuo.
 
Samantha teigė, kad M. Markle yra skolinga tėčiui, nes būtent jis prisidėjo prie jos karjeros televizijoje. Kadaise jis pats laimėjo „Emmy“ už savo pasiekimus kaip apšvietimo direktorius.
 
Dabar Mghan ir Samanthos tėtis gyvena Meksikoje. Neaišku, ar jis dalyvaus savo dukters vestuvėse pavasarį, tačiau panašu, jog Samantha į šventę tikrai nebus pakviesta.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
  

Žymos: Šeima, Vestuvės, kritika, Meghan Markle, sesuo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prieina prie tėčio, kuris stovi visiškai girtas, abiem rankom atsirėmęs į sieną, ir prašo:
– Tėveli, tėveli, sutaisyk man dviratį.
Tėvas atsisuka ir sako:
– Taip, tuoj aš viską mesiu ir taisysiu tavo dviratį.