Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-08-10

M. Markle šiemet teks dar vienas svarbus titulas

  
M. Markle šiemet teks dar vienas svarbus titulas
© Flickr. nuotr.
M. Markle taps krikšto mama.

Šie metai Meghan Markle kupini labai svarbių įvykių. Jai teko atsisakyti aktorės karjeros, persikraustyti į kitą šalį, kad galėtų ištekėti už princo Harry ir tapti kunigaikštiene. Tačiau tai dar ne viskas.

37-erių moteris, kaip spėjama, dar šiais metais turėtų tapti krikšto mama. Tiesa, jos krikšto vaikas nebus iš karališkosios šeimos.
reklama
Prieš keletą dienų portalas Eonline.com pranešė, jog buvęs M. Markle kolega aktorius Patrickas J. Adamsas su žmona Troian Belissario laukiasi pirmagimio. Manoma, jog būtent Sasekso kunigaikštienei bus patikėtas atsakingas krikšto mamos vaidmuo.
 
Kai karališkieji rūmai pranešė apie princo Louiso krikštynas, ne vienas tikėjosi, jog M. Markle taps šio mažylio krikšto mama. Tačiau šias pareigas Kate Middleton ir princas Williamas patikėjo net šešiems draugams.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Meghan Markle, titulai, krikšto mama

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...