Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-07-28

M. Markle sulaukė kritikos, nes per jausmingai elgiasi su vyrais

  
M. Markle sulaukė kritikos, nes per jausmingai elgiasi su vyrais
© Meghan Markle Facebook
Pora neslepia jausmų.

Ši pora garsėja karališkojo protokolo nepaisymu ir jausmų vienas kitam demonstravimu. Šį kartą Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan Markle žiniasklaidos akiratyje atsirado dėl jausmingo elgesio po labdarai skirtų polo varžybų ir sulaukė aštrokos kritikos, skelbiama dailymail.co.uk.

36 metų kunigaikštienė, numojusi ranka į karališkąjį protokolą, suskubo sveikinti savo vyrą, kurio komanda „Sentebale St Regis" rezultatu 5 ir 4 įveikė „Roayl Salute". Renginys buvo surengtas labdaros tikslais – visos surinktos lėšos atiteko princo Harry fondui, padedančiam ŽIV ir AIDS sergantiems jauniems žmonėms.
Meghan, kuri vilkėjo tamsiai mėlyna „Carolina Herrera" suknele, draugiškai pakštelėjo į abu skruostus nugalėtojų komandos kapitonui ir tarptautinei polo legendai Nacho Figueresui, tačiau jos akiratyje buvo vienas vienintelis vyras – princas Harry.
 
Stebint, kaip pora vaikšto susikibę už rankų, o Meghan švelniai liečia princo nugarą, akivaizdu, kad poros medaus mėnuo dar nesibaigė.
 
Štai ką po pažinties kalbėjo princo Harry bičiulis Nacho: „Kunigaikštienė labai miela, tiesiog nuostabi. Labai džiaugiuosi dėl Harry. Jiems labai pasisekė sutikti vienas kitą. Džiaugiuosi šiuo nauju jų gyvenimo puslapiu".
 
N. Figueresas sako, kad M. Markle labai džiaugėsi suteikta garbe įteikti prizą nugalėtojams. Prieš tai šią užduotį atlikti yra tekę ne vienai karališkosios šeimos narei, tarp kurių ir Velso princesė Diana.
„Sakė, kad jai labai patiko reginys. Ji varžybas stebėjo kartu su mama, o tai nuostabu, nes galėjo daugiau iš jos sužinoti apie šią sporto šaką. Šaunu, kad galėjau žaisti su Harry, nes įprastai mes žaidžiame priešiškose komandose. Harry puikiai pasirodė. Jie labai graži pora, kartu labai laimingi", – tvirtina Harry bičiulis.
ŠALTINIS:delfi.lt
 
  

Žymos: Jausmai, Meilė, Meghan Markle, princas Haris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi dvi draugės:
– Tavo jaunikis labai nekultūringas. Kol tu su juo kalbėjaisi, jis nusižiovavo 15 kartų.
– Jis nežiovavo, o bandė man atsakyti.