Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-01

Mariah Carey Taimso aikštėje dainavo gyvai: gerbėjai liko šokiruoti

  
Mariah Carey Taimso aikštėje dainavo gyvai: gerbėjai liko šokiruoti
© Mariah Carey Instagram
Mariah Carey balsas visiškai pasikeitė.

Atlikėja garsėja ne tik dainavimu, bet ir savo išsišokimais. Pernai dainuodama Niujorko Taimso aikštėje ji sustabdė savo pasirodymą ir nebedainavo, nes jai pasirodė, kad atsirado netikėtų techninių kliūčių, o šiemet koncertą pertraukė norėdama atsigerti arbatos.

Niujorko pagrindinėje aikštėje, kaip įprastai, pasitikti Naujuosius metus susirinko gausus būrys žmonių, kurie taip pat klausėsi ir Mariah Carey atliekamų kūrinių. Viduryje koncerto atlikėja paprašė organizatorių arbatos, nes lauke spaudė nemažas šaltukas, tačiau jos noras išgirstas nebuvo.
Be šio incidento gerbėjams per akis neprasprūdo ir kitas nesklandumas, atlikėjai dainuojant legendinę dainą „Hero“ visi nustėro nesuprasdami, kas nutiko M. Carey balsui. Vieni spėliojo, kad tai dėl šalčio, mat ji buvo apsirengusi tik vos kūną dengiančia sunkele ir apsisiautusi kailinius, kiti pamanė, kad atlikėja nebėra tokia talentinga, kokia buvo jaunystėje.
 
Palyginus šios dainos įrašą M. Carey karjeros pradžioje ir vakar nakties pasirodymą Taimso aikštėje akivaizdu, kad atlikėja nebeišdainuoja aukštų natų ir daina visiškai prarado savo dvasią.
 
Palyginkite skirtumus patys. Taip M. Carey dainavo anksčiau:
 
O taip atlikėja dainavo tą pačią dainą vakar:
  

Žymos: Niujorkas, Mariah Carey, Taimso aikštė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“