Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2017-01-12

Meryl Streep kalba sulaukia daug užtarimo

  
Meryl Streep kalba sulaukia daug užtarimo
© youtube.com stopkadras
M. Streep sulaukė daug kolegų palaikymo.
Aktorė savo kalboje kritikavo naujai išrinktą JAV prezidentą Donaldą Trumpą.

Filmams ir televizijos laidoms teikiamų „Auksinių Gaublių” apdovanijimų organizacija pareiškė palaikanti aktorę Meryl Streep ir jos pasakytą kalbą.

 Holivudo užsienio spaudos asociacija (HPFA) kuri ir teikia apdovanijimus, po aktorės M. Streep kalbos pareiškė, jog aktorė yra „telentinga ir išsilavinusi profesionalė”.
Sekmadienį vykusios ceremonijos metu aktorė, atsiimdama apdovanojimą už viso gyvenimo pasiekimus, savo kalboje kritikavo naujai išrinktą JAV prezidentą Donaldą Trumpą ir gynė spaudą: „Mums reikia principingos žiniasklaidos tam, kad valdantieji jaustų atsakomybę”.
 
HPFA prezidentas Lorenzo Soria sakė: „Būdami žurnalistų asociacija, mes sutinkame su aktorės laisvos spaudos apibūdinimu ir prieštaraujame bet kokiai cenzūrai”.
 
Nors aktorė M. Streep sulaukė daug palaikymo iš kolegų aktorių, pats būsimasis prezidentas savo „Twiter” paskyroje ją sukritikavo ir pavadino „pervertinta aktore”.
 
 
/
  

Žymos: Pasaulio žvaigždės, Auksiniai gaubliai, Meryl Streep

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Besilaukianti moteris guodžiasi draugei:
– Šiandien ryte sudaužiau lėkštę. Bijau, kad tai nebūtų blogas ženklas ir nepakenktų būsimam kūdikiui.
– Baik tikėti prietarais! Kai mama manęs laukėsi, sudaužė patefono plokštelę. Kaip matai, man man nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko...