Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-13

Milijardieriaus sūnaus vestuvės – kosminės (FOTO)

  
Milijardieriaus sūnaus vestuvės – kosminės (FOTO)
© Rachel Crane Instagram
Reporterės gyvenimas apvirto aukštyn kojomis.
Apie tokias vestuves, kurios primeną tikrą pasaką svajoja kiekviena moteris.

Tai vadinama metų vestuvėmis – unikalūs ne tik jaunavedžiai, bet ir pasirinkta vestuvinė tematika.

Investicinės bankininkystės bankininko ir žinomo milijardieriaus Howardo Markso sūnus Andrew Marsas vedė savo ilgametę draugę CNN reporterę Rachel Crane. Įspūdingos iškilmės vyko Prancūzijos Rivjeroje.
Apie tokias vestuves, kurios primeną tikrą pasaką svajoja kiekviena moteris. Viskas suplanuota iki smulkmenų, ceremonija vyko uždaroje viloje – muziejuje, kuris savo prabanga užima kvapą vos jį pamačius.
 
CNN reporterės, kuri specializuojasi technologijų ir kosmoso srityje bei milijonieriaus ilgamečio jos draugo šventinė tema nebuvo atsitiktinai pasirinkta, viskas vyko pagal nuotakos norus.
 
Virš šventinių stalų kabėjo kosmosą primenančios instaliacijos, nuotraukoms daryti pastatyta speciali fotosienelė su žvaigždėmis. Aiškiai matyti, kad moteris tikrai myli savo darbą, o ją labai myli jos vyras, nes kaip tikrose pasakose būna – išpildė kiekvieną žmonos norą.
 
  

Žymos: Santuoka, Prancūzija, CNN, miijonierius, reporterė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Laiškas iš stovyklos: „Mielieji tėveliai, gyvenu gerai. Vakar pas mus stovykloje vyko bokso varžybos. Dantų šepetėlį, pastą ir kitus nereikalingus daiktus siunčiu namo.“