Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-06-20

Miss Didžiajai Britanijai atimtas titulas

  
Miss Didžiajai Britanijai atimtas titulas Zara Holland buvo nukarūnuota po to, kai užmezgė intymius santykius su Alex’u Bowenu.

Po to kai televizijos ekranuose milijonai žiūrovų tapo liudininkais kaip Miss Didžioji Britanija realybės šou metu mylisi su kolega, oficialiai paskelbta, kad mergina neteks gražiausios britės titulo.

Zara Holland buvo nukarūnuota po to, kai užmezgė intymius santykius su Alex’u Bowenu tiesioginiame televizijos eteryje „ITV2” kanalo realybės šou „Meilės sala” (angl. Love Island) metu.
Pasak konkurso organizatorių, „problema tapo ne viešas seksas, bet patys grožio karalienės santykiai su 24-erių montuotoju A. Bowenu”.
 
Nors realybės šou epizode nesimatė jokių atvirų scenų, tačiau žiūrovų teigimu, Z. Holland palaimos kupinas veidas bei komentarai po to leido suprasti, kas įvyko.
 
Tuo tarpu realybės šou vedėja Caroline Flack sukritikavo tokį organizatorių sprendimą ir retoriškai paklausė: „ar mes gyvename viduramžiuose?”.
 
Nors iš karto po incidento mergina nusprendė likti reaybės šou, savaitgalį pasirodė pranešimų, kad Z. Holland motina pasijuto blogai, tad grožio karalienė pasitraukė iš realybės šou dalyvių gretų.
 
 
  

Žymos: Grožio konkursas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Įsivaizduoji, pareinu namo po darbo ir pamatau savo žmoną lovoje su kažkokiu švedu.

- Na, ir ką tu jam pasakei?

- O ką aš galėjau jam pasakyti?! Aš juk nemoku švediškai...