Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-03-06

Naujas Angelina Jolie mylimasis – geriausias Brado Pitto draugas?

  
Naujas Angelina Jolie mylimasis – geriausias Brado Pitto draugas?
© Facebook nuotr.
Angelina Jolie teigia neskubanti nerti į naujus santykius.

Pasirodžius gandams, kad aktorė Jennifer Aniston išsiskyrė su vyru Justinu Theroux dėl atsinaujinusių jausmų buvusiam vyrui Bradui Pittui, jo buvusi mylimoji Angelina Jolie taip pat nesnaudžia.

Nors aktorė ir žmogaus teisių aktyvistė Angelina Jolie oficialiai tebėra Brado Pitto žmona, o viešai yra sakiusi, kad naujų romantinių santykių tikrai neieško, užsienio spauda pranešė, kad žymi moteris jau ne kartą pastebėta buvusio vyro geriausio draugo, aktoriaus Seano Penno draugijoje.
57-erių Senas Pennas taip pat nepėsčias. Aktorius yra buvęs Madonnos vyras, o visai neseniai buvo paniręs į itin artimus santykius su aktore Charlize Theron.
 
Hollywoodlife.com pranešė, kad Angelina ir Seanas kartu pastebėti vaikščiojantys po miestą, pietaujantys ir vakarieniaujantys uždarose kavinukėse.
 
Pasak šaltinio, nors Angelina Jolie šiuo metu nesidomi romantiniais santykiais ir koncentruojasi tik į savo bei Brado šešis vaikus bei darbą, jai patinka vis daugiau laiko leisti su Seanu, todėl galbūt artimoje ateityje pora nuspręs santykius perkelti į kitą lygmenį.
 
 
 
  

Žymos: Angelina Jolie, Brad Pitt, Sean Penn

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įsibėgėjus krizei.

– Šitai – nuo nuovargio, tai – nuo nervinės įtampos, o šitai – nuo depresijos.

– Ačiū, daktare, ačiū... O išskyrus degtinę daugiau nieko neturite?