Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   instagram   |   2017-05-15

Naujasis Justino Bieberio pirkinys šiurpina pasaulį

  
Naujasis Justino Bieberio pirkinys šiurpina pasaulį
© Flickr.com
Justinas Bieberis savo dantis papuošė tūkstančius kainuojančia aukso karūnėle.
Gerbėjams įdomu, ar tokia dantų puošmena nėra reikalinga tik bandant pritapti ir sukurti „kietesnio“ dainininko įvaizdį.

Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turintis Justinas Bieberis nustebino neįprastu aksesuaru. Už 15tūkst. JAV dolerių atlikėjas nusipirko dantų plokštelę, kuri užuot turėjusi atrodyti gražiai, šiurpina gerbėjus.

Auksinė dantų karūnėlė, puošta rožiniais safyrais, puikuojasi ant tobulų atlikėjo dantų. Panašius auksinius aksesuarus nešioja reperiai. Naująjį pirkinį J.Bieberis pademonstravo savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.
Prie auksinės dainininko šypsenos rašoma: „Palaimintas Justinas Bieberis 6x6 rožinis auksas su šviesiai rožiniais safyrais“.
 
Atlikėjo gerbėjai reaguoja labai įvairiai. Vieni sveikina ir džiaugiasi tviskančia vaikino šypsena, kiti, tuo tarpu, juokiasi. Gerbėjams įdomu, ar tokia dantų puošmena nėra reikalinga tik bandant pritapti ir sukurti „kietesnio“ dainininko įvaizdį.
 
Naujasis Justino Bieberio aksesuaras. Naujasis Justino Bieberio aksesuaras.
 
 
  

Žymos: Justinas Bieberis, Muzika,, Grožis, Mada

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.