Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-08-18

Neįtikėtina sėkmė, benamis tapo garsiu modeliu

  
Neįtikėtina sėkmė, benamis tapo garsiu modeliu
© johneconomou024 instagram
Vaikino nesėkmė virto sėkmės istorija.

Modelių pasaulis – į jį įsisukti svajoja ne vienas jaunas žmogus. Kad ir kaip stengtųsi, ne visiems iškart pavyksta pasiekti pripažinimą ir įsitvirtinti šioje industrijoje. Taip prasidėjo ir vieno 23-ejų vaikino istorija.

2015-aisiais, būdamas 20-ies, Johnas Economou atvyko į Los Andželą, kad įgyvendintų savo svajonę ir taptų modeliu. Tiesa, sėkmė jo nelydėjo. Vaikinas naktis leido paplūdimyje, su savimi turėjo tik nedidelę kuprinę, kurioje nešiojosi du drabužių komplektus ir plonos medžiagos gabalą, turėjusį apsaugoti jį nuo lietaus ir vėjo.
Tačiau vieną dieną vaikino gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis: Johnas ne tik tapo modeliu, pasirašė sutartį su žinoma modelių agentūra, bet ir susipažino su Kendall Jenner bei Gigi Hadid – madų industrijoje šiuo metu itin populiariomis merginomis.
 
„Tiesiog sėdėjau paplūdimyje ir stebėjau vandenį. Pamačiau, kaip priešais mane ant pledo įsitaisė būrelis žmonių. Jie nusprendė surengti iškylą. Kadangi su savimi turėjo maisto, virš jų galvų ėmė skraidyti žuvėdros. Nusprendžiau prieiti prie jų ir padėti nuvyti įkyrius paukščius šalin“, – apie lemtingą pažintį su modeliais portalui Dailymail.co.uk pasakojo Johnas.
 
Viena iš ten buvusių merginų pasakė, jog J. Economou yra patrauklus vaikinas. Taip tarp jaunuolių ir Johno užsimezgė pokalbis. Kaip teigė jis pats, tada nesuprato, su kokiais žmonėmis kalba.
 
„Tik vėliau man į galvą toptelėjo, kad aš bendrauju su pačia Kendal Jenner, Gigi Hadid, aktoriumi Anselu Elgortu ir Kendall vadybininke Ashleah Gonzales“, – tęsė Johnas ir pridūrė, kad paplūdimyje sutikti žinomi žmonės tuo metu filmavo reklamą.
Vėliau jaunuoliai ėmė kalbėti apie modelių pasaulį, Kendall pasiteiravo Johno, ar šis niekada nėra svarstęs tapti modeliu.
 
„Papasakojau jiems savo istoriją, kaip Milvokyje, kur užaugau, šiek tiek dirbau modeliu, filmavausi reklamose, kaip atvykau į Los Andželą siekti savo svajonės ir pasirašyti sutarties su žinoma modelių agentūra, kaip man nesisekė ir kaip tuo metu gyvenau paplūdimyje. Jie pasakė, kad gali man padėti. Taip ir nutiko. Netrukus tapau „Two Management“ modelių agentūros darbuotoju.“
 
Vaikinas dirba su tokiais garsiais dizaineriais kaip „Guess“, „Armani“, „Tommy Hilfiger“, taip pat nusifilmavo atlikėjos Hailee Steinfeld muzikiniame vaizdo klipe „Rock Bottom“.
 
Nuo tos dienos praėjo jau treji metai, o Johno gyvenimas pasikeitė neatpažįstamai.
View this post on Instagram

✖️

A post shared by John Economou (@johneconomou024) on

ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Modeliai, Laimė, Sėkmė, populiarumas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dauguma šiuolaikinių porų primena ledus – mergina ledas, vaikinas vaflis.