Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-10-26

Nemalonumai dėl balsavimo

  
Nemalonumai dėl balsavimo
© twitter.com
Atidavęs savo balsą dainininkas fotografavosi su gerbėjais.

Dainininkas Justin Timberlake išvengė nemalonumų, kurių galėjo susilaukti dėlto, kad paviešino nuotrauką, kurioje įamžintas balsuojantis išankstiniuose prezidento rinkimuose.

 Nuotraukoje aktorius ir dainininkas užfiksuotas gimtajame Memphio mieste, Tenesio valstijoje. Nuo 2015 metų pastarojoje valstijoje tapo draudžiama fotografuotis balsavimo vietose.
Anksčiau išplatintame pranešime Tenesio valstijos Generalinės Prokurorės atstovai teigė, jog prokurorė yra susipažinusi su įstatymo pažeidimu ir šis įvykis yra tiriamas.
 
Tačiau kiek vėliau pasirodžiusiame pranešime Generalinė Prokurorė sakė, jog toks pranešimas buvo išplatintas be jos žinios ir buvo neteisingas: „Aš šiuo metu esu išvykusi. Šis įvykis nėra tiriamas ir nebus tiriamas ateityje dėl to, jog mes tam neturime pakankamai išteklių.“
 
Justin Timberlake po nuotrauka savo 37 milijonams sėkėjų paliko įrašą: „Jokių pasiteisinimų, gerieji žmonės. Jūs taip pat galite balsuoti iš anksto. Lapkričio 8 būkite išgirsti“.
 
Jeigu dainininkas būtų buvęs pripažintas kaltu, pagal galiojančius vietos įstatymus jam būtų grėsę arba iki 30 dienų įkalinimo įstaigoje arba 50 JAV dolerių bauda, arba ir piniginė bauda, ir įkalinimas. 
 
 
 
 
  

Žymos: justin Timberlake, JAV prezidento rinkimai, pasaulio žvagždės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.