Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-06-10

Nepadorus dainininkės pasirodymas sukėlė bėdų Maroko susisiekimo ministrui

  
Nepadorus dainininkės pasirodymas sukėlė bėdų Maroko susisiekimo ministrui
© Flikcr.com
Nepadoriu palaikytas Jennifer Lopez koncertas Maroko ministrui gali kainuoti postą.

Po JAV atlikėjos Jennifer Lopez vulgaraus pasirodymo Maroke dainininkei iškelta byla dėl moters vardo ir garbės pažeminimo. Tačiau rimtų bėdų turi ir Maroko susisiekimo ministras Mustafa Kalfi. Jam net siūloma atsistatydinti.

Kaip pranešė bbc.co.uk, valdančiosios Teisingumo ir plėtros partijos nariai tvirtina, kad atlikėjos pasirodymas sostinėje Rabate buvo nepadorus. Ministras sulaukė kritikos dėl to, kad leido koncertą transliuoti per televiziją. Tačiau M. Kalfi pasiūlymą atsistatydinti atmetė.
Šalies Parlamento nariai paprašė surengti skubų susitikimą ir aptarti, kodėl toks pasirodymas buvo transliuojamas per televiziją.
 
„Twitter“ paskyroje pats ministras M. Kalfi rašė, kad planuoja susisiekti su televizijos etikos komisija ir pabrėžė, jog „tai, kas buvo transliuojama, yra nepriimtina ir pažeidžia transliavimo teises.“ 
 
Penktadienį J. Lopez koncertą Maroke stebėjo 160 tūkst. muzikos festivalio dalyvių. Vietinė žiniasklaida atlikėją kaltino dviprasmišku elgesiu ir teigė, kad dainininkė buvo „nepakankamai apsirengusi“.
 
Jei J. Lopez bus pripažinta kalta, ji gali būti nubausta kalėti dvejus metus.
  

Žymos: Jennifer Lopez

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi tėtis su Petriuku prie bendro stalo. Petriukas siekdamas šaukštu košės užkabina butelį degtinės. Butelis susvyruoja, bet nenukrinta. Petriukas nusijuokia:
– Matei, tėti, butelis buvo per plauką nuo mirties!
Tėvas pasižiūri į Petriuką ir atsako:
– Tu irgi.