Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-01

Paaiškėjo „Instagram“ turtuolių gudrybė

  
Paaiškėjo „Instagram“ turtuolių gudrybė
© Privatjet Twitter
Prabangą galima išsinuomoti kelioms valandoms.
Tai tarsi žadintuvo skambutis, kad gyvename visuomenėje, kurioje vis labiau įsigali tuštybė, vertybes nustumdama į šalį.

Norite padaryti įspūdį draugams? Surinkti kelis tūkstančius sekėjų socialiniame tinkle ir už tai uždirbti pinigus? Pasipuikuokite prabanga už kurią nereikės pakloti milijonų.

Visiems žadą atimančios fotosesijos ir įprastai turtingų tėvelių vaikučių demonstruojama prabanga yra tik iliuzija. Pasirodo, kad kelioms valandoms žvaigždėmis gali tapti bet kuris iš mūsų. Rusijos kompanija „Private Jet Studio“ siūlo galimybę prabangiai pasifotografuoti privačiame lėktuve.
Už 185 svarų sterlingų galima dvi valandas fotografuotis lėktuve. Jeigu norite vaizdo įrašo, tai kainuos 300 svarų. Kad nuotraukos būtų dar įspūdingesnės galima nusisamdyti ir visą grožio specialistų kompaniją bei draugus – modelius, kurie pabus šalia jūsų sukurdami įspūdį tokį, kokio norite jūs, kaip šios iniciatyvos užsakovas.
Nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodo tarsi pramoga, tačiau kita vertus, tai parodo, jog už pinigus jau galima nusipirkti viską, o ypač statusą. Tai tarsi žadintuvo skambutis, kad gyvename visuomenėje, kurioje vis labiau įsigali tuštybė, vertybes nustumdama į šalį. Tad prieš norą tuščiai pasipuikuoti blizgučiais verta pamąstyti, ar giliai širdyje neturime didesnių vertybių, kurios žavi labiau nei bet kokie turtai.
 
 
  

Žymos: Nuoma, Lėktuvai, Prabanga, Instagram turtuoliai, tuštybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Prognozuojant orus, meteorologus iš sudėtingų situacijų gelbsti paprastas žodelis „vietomis“
*****