Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-11-04

Paaiškėjo, kokios lyties vaiko laukiasi kunigaikštienė?

  
Paaiškėjo, kokios lyties vaiko laukiasi kunigaikštienė?
© Flickr. nuotr.

Ar pasaulis ir Sasekso kunigaikščiai pasiruošę mažajai Meghan Markle? O galbūt būsimieji tėvai svajoja apie berniuką? Sklinda gandai, kad princas Harry su žmona Meghan žino savo vaikelio lytį. Kaip teigia portalas Celbuzz.com, pora laukiasi mergaitės.

Spalio mėnesį apie nėštumą pranešę karališkosios šeimos atstovai šia žinia pradžiugino visą pasaulį. M. Markle ir princo Harry gerbėjai tik ir laukia, kada juodu taps tėvais.
Šiuo metu visi spėlioja, ką – mergaitę ar berniuką – pagimdys Sasekso kunigaikštienė. Sklinda gandai, kad princas Harry sakė, jog neva nemažai žmonių atspėjo jųdviejų su Meghan kūdikio lytį.
 
Vizito Fidžyje metu princas Harry šnekučiavosi su vietinės mokyklos mokiniu. Vyras šypsojosi ir padėkojo už sveikinimus.
 
„Manau, kad gims berniukas“, – sakė mokinys.
 
„Visi galvoja, kad susilauksime mergaitės“, – atsakė princas.
 
Laikantis karališkosios šeimos tradicijų, vaikelio lytis atskleidžiama tik jam gimus. Būtent taip elgėsi princas Williamas ir Kate Middleton, laukdamiesi visų trijų savo vaikų – princų George‘o ir Louiso bei princesės Charlotte.
 
Vos prieš pusmetį šeima tapę Sasekso kunigaikščiai pirmagimio susilaukti turėtų kitų metų pavasarį. Dar pernai princas Harry užsiminė, kad naujo karališkosios šeimos nario po vestuvių laukti ilgai neteks. „Tikimės, kad vaikų susilauksime netolimoje ateityje“, – sužadėtuvių interviu metu naujienų tarnybai BBC sakė jis.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Nėštumas, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar žinai, kiek man kainuoja tavo mokslai?– Žinau, todėl ir stengiuosi kuo mažiau mokytis.