Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-08-26

Paaiškėjo, kur slapta atostogavo kunigaikščiai

  
Paaiškėjo, kur slapta atostogavo kunigaikščiai
© Getty Images/Instar; Melissa Herwitt/E! Illustration, Ron Brandt flickr.
Kunigaikščiai laiką leido Italijoje.

Nors šiuo metu Didžiosios Britanijos karališkoji šeima atostogauja, niekas nesitikėjo, kad vieni jos atstovai laiką leis su Holivude ir užsienio pramogų pasaulyje itin įtakingais žmonėmis.

Portalas Thisisinsider.com rašo, kad praeitą savaitę Meghan Markle ir princas Harry privačiu lėktuvu nusileido Italijoje, kur lankė savo artimus bičiulius – aktorių George‘ą Clooney ir jo žmoną Amalą.
„Clooney‘ių šeima dar vasaros pradžioje asmeniškai pakvietė Meghan ir Harry pasisvečiuoti jų namuose Italijoje. Harry ir George‘ą sieja labai tvirtas ryšys, o jų draugystė – ypatinga“, – sakė italų žiniasklaidos atstovai.
 
Kaip rašoma Italijos naujienų portaluose, kad Sasekso kunigaikščiai saugiau pasiektų prabangią vilą „Oleandra“, stovinčią ant Como ežero kranto, ir ten galėtų mėgautis ramybe, buvo paprašyta papildomos policijos apsaugos.
 
Clooney‘ių vila yra verta daugiau nei 12,8 mln. dolerių. Ją aktorius įsigijo dar 2002-aisiais. Šiuose prabangiuose namuose tikrai nėra kada nuobodžiauti, mat teritorijoje įrengti teniso kortai, lauko kino teatras, taip pat motociklams skirtas garažas, o viduje galima rasti ir vadinamąjį picų kambarį.
 
Teigiama, kad šios kelionės metu Meghan ir Harry susipažino su George‘o ir Amalos dvyniais Ella ir Alexanderiu, kuriems birželį suėjo vieneri.
„Visą savaitgalį jie praleido garsaus aktoriaus namuose, kuriuose Clooney‘iai pasirūpino papildoma apsauga, – tęsė šaltinis. – Harry patiko žaisti krepšinį, o Meghan daug laiko praleido su vaikais.“
 
Ne paslaptis, kad šie garsūs žmonės yra geri draugai. Tuo buvo galima įsitikinti dar gegužę, kai gausiame į karališkąsias vestuves susirinkusiame svečių būryje pasirodė ir Amal su George‘u. Be to, aktoriaus žmona, kaip teigiama, dar gerokai anksčiau užmezgė draugystę su Meghan. Ji netgi padėjo Sasekso kunigaikštienei apsiprasti naujuose namuose Londone, kai ši iš JAV persikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Atostogos, George Clooney, Meghan Markle, princas Haris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Centrinės Afrikos kanibalų gentis internete paskelbė:
– Su meile ir džiaugsmu priimsime pabėgėlius iš bet kurios pasaulio valstybės…