Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-02-12

Paaiškėjo laukiamiausių metų vestuvių detalės

  
Paaiškėjo laukiamiausių metų vestuvių detalės Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės bus kuklesnės nei princo Williamo bei Kate Middleton.

Likus vos trims mėnesiams iki laukiamiausių metų karališkųjų vestuvių, Kensingtono rūmai paskelbė daugiau svarbių detalių apie būsimąją ceremoniją.

33-ejų princas Harry savo išrinktąją 36-erių Meghan Markle ves šių metų gegužės 19-ąją, 12 val. Šv. Jurgio koplyčioje, Windsoro pilyje. Princą Harry ir Meghan Markle sutuoks arkivyskupas Justinas Welby, tačiau mišias laikys Windsoro klebonas Davidas Conneris.
Furbolo fanai atsipūtė, kad spės suderinti su svarbiausius jiems renginius – karališkąsias vestuves bei FA taurės finalą, kuris prasidės vėliau – 17:30 val. anskcčiau buvo baiminamasi, kad abu šie vienodai britams svarbūs renginiai vyks vienu metu.
 
Karališkųjų vestuvių ceremonija vyks lygiai valandą, o po jos naujavedžiai išvyks arklių traukiama karieta. Pora karietoje važiuos Castle Hill, High Street, Sheet Street, Kings Road, Albert Road, Long Walk gatvėmis atgal į Windsoro pilį, ir priims sveikinimus iš vestuvių atvykusių pamatyti žmonių.
 
„Princas Harry ir Meghan Markle yra labai dėkingi už daugybę gerų palinkėjimų, kurių jie sulaukė paskelbę apie savo sužadėtuves“, – sakoma rūmų pranešime.
 
„Jiedu labai laukia tos (sutuoktuvių) dienos, kad galėtų pasidalyti švente su visuomene“, – teigiama jame.
 
„Jie tikisi, kad ta trumpa kelione suteiks galimybę prie Vindzoro susirinkti daugiau žmonių ir pasidžiaugti šios ypatingos dienos atmosfera“, – sakoma rūmų pranešime.
 
Iki vestuvių Meghan Markle taip pat bus pakrikštyta ir sutvirtinta.
Taip pat paaiškėjo, kad už vestuves, t.y. ceremoniją, muziką, gėles ir priėmimą, sumokės Karališkoji šeima.
 
 
 
 
  

Žymos: Princas Harry, Vestuvės, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!