Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi   |   2018-04-24

Paaiškėjo užslėpta Kate Middleton suknelės prasmė

  
Paaiškėjo užslėpta Kate Middleton suknelės prasmė
© Twitter nuotr.
Ypatingo dėmesio sulaukė ne tik trečioji karališkosios poros atžala, tačiau ir tai, ką dėvėjo K. Mid

Kate Middleton ir princo Williamo pora pirmadienį sulaukė trečiosios atžalos. Karališkoje šeimoje – didelis džiaugsmas, gimė berniukas. Šis įvykis prikaustė viso pasaulio dėmesį, tačiau ne mažiau daugeliui rūpėjo išvysti K. Middleton su sūneliu ant rankų.

Pirmadienio pavakare Kembridžo kunigaikštienė drauge su princu Williamu išėjo pro Švč. Marijos ligoninės privačiame padalinyje „Lindo Wing“, Londono centre, duris. Ant rankų ji laikė tą pačią dieną gimusį naujagimį sūnų, kuris buvo oficialiai pristatytas visuomenei.
Ypatingo dėmesio sulaukė ne tik trečioji karališkosios poros atžala, tačiau ir tai, ką dėvėjo K. Middleton. Neilgai trukus buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad ji, pristatydama antrą sūnų visuomenei, pasirinko raudoną suknelę.
 
Princesė Diana dar 1984-ųjų rugsėjo 16-ąją visuomenei pristatė rugsėjo 15-ąją gimusį antrąjį sūnų princą Harry. Tądien išeidama iš Švč. Marijos ligoninės, Diana vilkėjo raudonos spalvos drabužiais, avėjo raudonais bateliais.
 
Karališkos šeimos gerbėjai greitai atrado ryšį tarp šių dviejų karališkosios šeimos atstovių pasirodymo po gimdymų. Manoma, kad savo apranga Kembridžo kunigaikštienė norėjo pagerbti vyro princo Williamo motiną princesę Dianą.
 
Kembridžo kunigaikštienė į ligoninę atvyko pirmadienį, šiek tiek anksčiau nei 6.00 val. ryto, o pranešimas apie kūdikio gimimą buvo išplatintas netrukus po 13.00 val.
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Kate Middleton, Stilius, Naujagimis, karališkoji pora

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dviejų astronomų pokalbis:
– Mano apskaičiavimu, kometa praskries netoli Žemės po milijono šešių šimtų keturiasdešimt penkerių metų ir 3 mėnesių.
– Tu įsitikinęs? O tai iš mūsų po to juoksis...