Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-04-27

Pamela Anderson grįžta į „Gelbėtojus“

  
Pamela Anderson grįžta į „Gelbėtojus“ Kokį vaidmenį filme atliks 48-erių P. Anderson, kol kas paslaptis.

Oficialiai patvirtinta, kad kultinė aktorė Pamela Anderson prisijungs prie šiuo metu filmuojamų „Gelbėtojų“ (angl. „Baywatch“) aktorių komandos. Naujai kuriama kino juosta yra P. Anderson išgarsinusio televizijos serialo kino versija.

„Ji pristatė pasauliui CJ Parker ir tapo viena iš ryškiausių savo kartos televizijos herojų pačiame sėkmingiausiame visų laikų televizijos seriale. Malonu, kad kaip visada nuostabi Pamela Anderson ir vėl prisijungs prie „Gelbėtojų“ aktorių komandos. Nebūtume galėję sukurti šio filmo be tavęs. Sveika sugrįžusi namo. Džiaugiamės, kad kartu smagiai praleidome laiką!“ – savo „Instagram“ paskyroje po nuotrauka su P. Anderson rašė „Gelbėtojų“ prodiuseris ir vieno iš pagrindinių vaidmenų atlikėjas Dwayne'as Johnsonas.
Kokį vaidmenį filme atliks 48-erių P. Anderson, kol kas nėra aišku. Pagrindinę heroję CJ Parker naujajame filme vaidina modelis ir buvusi Leonardo DiCaprio mergina Kelly Rohrbach.
 
Filme be P. Anderson pasirodys ir kitas kultinis gelbėtojas – Davidas Hasselhoffas.
 
Planuojama, kad „Gelbėtojų“ kino versija didžiuosius ekranus pasieks 2017-ųjų gegužės 19-ąją.
 
 
  

Žymos: Gelbėtojai, Pamela Anderson, Davidas Hasselhoffas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!