Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-13

Paviešintas „Forbes“ daugiausia uždirbusių garsenybių sąrašas

  
Paviešintas „Forbes“ daugiausia uždirbusių garsenybių sąrašas
© Wikimedia nuotr.
Seanas „Diddy“ Combsas tapo daugiausiai uždirbusi pramogų pasaulio žvaigždė.

Amerikiečių žurnalo „Forbes“ sudaromo daugiausia uždirbusių garsenybių šimtuko pirmoje vietoje šiemet puikuojasi Seanas „Diddy“ Combsas.

Anksčiau kaip „Puff Daddy“ pažinotas atlikėjas per metus iki šių metų birželio 1 d. uždirbo 130 mln. JAV dolerių.
Žurnalo ekspertai paskaičiavo, kad daugiausia užsidirbti atlikėjui padėjo sėkmingas turas „Bad Boy Family Reunion Tour“, dalis „Circo“ degtinės gamyboje bei už 70 mln. JAV dolerių parduotas trečdalis drabužių linijos „Sean John“ akcijų.
 
Antroje daugiausia uždirbančių atlikėjų sąrašo vietoje atsidūrė dainininkė ir verslininkė Beyonce, kuri per metus uždirbo 105 mln. JAV dolerių.
 
Trečioje pozicijoje yra knygų apie Harį Poterį autorė J.K. Rowling su 95 mln. JAV dolerių, o penketuką užbaigia kanadiečių reperis Drake‘as ir portugalų futbolininkas Cristiano Ronaldo, kuriam, kaip paaiškėjo savaitgalį, surogatinė motina kątik pagimdė dvynukus.
 
Verta paminėti, kad pernai daugiausia uždirbusia žvaigžde tapusi amerikiečių dainininkė Taylor Swift šiemet smuko į 49-ąją vietą. Ji uždirbo „tik“ 44 mln. JAV dolerių, palyginti su 170 mln. JAV dolerių pernai.
 
 
  

Žymos: turtingi žmonės, forbes, Seanas „Diddy“ Combsas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!