Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-06-24

Pirmosios JAV poros pažinties istorija: Melania savo telefono numerio D. Trumpui duoti nenorėjo

  
Pirmosios JAV poros pažinties istorija: Melania savo telefono numerio D. Trumpui duoti nenorėjo
© Twitter.com
Donaldas Trumpas ir Melania Trump

Nuo pat tos dienos, kai Donaldas Trumpas tapo JAV prezidentu, apie jo šeimą žiniasklaidoje pasirodė ne vienas ir ne du pranešimai. Labiausiai žmonės, pasirodo, domisi šalies vadovo ir jo žmonos santykiais. D. Trumpas ir Melania santuokoje gyvena jau 13 metų, bet ar kada nors pagalvojote, kaip juodu susipažino.

Kaip skelbia „Harper’s Bazaar“, Melania su Donaldu pirmą kartą susitiko 1998-ųjų lapkritį viename Niujorko mados savaitės vakarėlyje. Kaip 2005-aisiais viename interviu sakė D. Trumpas, jis beveik iškart pajuto jį ir Melanią siejantį ryšį.
„Išprotėjau. Iš tiesų turėjau susitikti su kai kuo kitu. Šalia Melanios sėdėjo puikus modelis. Turėjau užkalbinti ją“, – sakė D. Trumpas.
 
Kaip teigė pats prezidentas, vakarėlyje jis dalyvavo su kita moterimi, dėl to Melania nelabai norėjo pasidalyti savo kontaktine informacija.
 
„Jis paprašė mano telefono numerio, tačiau jis buvo atėjęs su kita, tad jam jo nedaviau. Pasakiau, kad jis turėtų duoti man savo numerį, ir aš jam paskambinsiu. Norėjau pažiūrėti, kokį numerį jis man duos“, – sakė Melania ir pridūrė, kad, jei D. Trumpas jai būtų davęs verslo telefono numerį, ji tikrai nebūtų jam skambinusi.
 
Nors savo kontaktais dabartinė JAV pirmoji ponia dalytis nenorėjo, D. Trumpas ją sužavėjo. „Mes pradėjome kalbėti ir, žinai, kažkas iškart atsirado“, – Larry Kingui sakė Melania.
„Man jis patiko. Jis buvo žavintis ir turėjo puikų protą… Nuo pat pradžių tarp mūsų atsirado ryšys“, – 2016-aisiais „Fox News“ reporterei sakė M. Trump.
 
Vos susipažinus, D. Trumpas Melaniai paprašius davė visų savo telefonų numerius – verslo, asmeninius namų ir darbovietės. Susisiekti su vakarėlyje ją sužavėjusiu verslininku Melania neskubėjo. Paskambino tik praėjus kelioms dienoms.
 
Pirmasis poros pasimatymas vyko prabangiame restorane, o po to juodu apsilankė populiariame naktiniame klube „Moomba“.
 
Po maždaug penkerių kartu praleistų metų 2004-aisiais juodu susižadėjo. D. Trumpas Melanios rankos paprašė „MET Gala“ renginyje įteikdamas jai 1,5 mln. dolerių vertės žiedą su deimantu.
 
Kaip D. Trumpas suprato, kad jo mylimoji yra ta vienintelė, su kuria jis nori praleisti visą likusį gyvenimą?
 
„Kartu mes praleidome penkerius metus ir per tą laiką nė karto nesusipykome. Mudu puikiai sutariame. Tada ir supratau, kad laikas“, – sakė jis 2005-aisiais.
 
Donaldas ir Melania 2005-ųjų sausio 22 d. susituokė Palm Byče, Floridoje. Po kiek daugiau nei metų jiems gimė pirmasis ir kol kas vienintelis bendras vaikas – sūnus Barronas.
 
  

Žymos: JAV, JAV prezidentas, Donaldas Trumpas, Melania Trump

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Centrinės Afrikos kanibalų gentis internete paskelbė:
– Su meile ir džiaugsmu priimsime pabėgėlius iš bet kurios pasaulio valstybės…