Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   pagesix.com   |   2016-08-02

Po septynerių metų M.Douglaso sūnus išleistas iš kalėjimo

  
Po septynerių metų M.Douglaso sūnus išleistas iš kalėjimo M. Douglasas sūnų kalėjime lankė nuolatos.

Aktoriaus Michaelo Douglaso sūnus Cameronas po septynerių metų kalėjime išleistas į laisvę.

Dabar 37-erių vyras planuoja parašyti knygą, kurioje bus atskleista visa tiesa apie jo gyvenimą Amerikos įkalinimo įstaigoje bei papasakota apie garsios aktorių dinastijos palikuonio kelią nuo priviligijuoto gyvenimo iki pačio dugno.
Vyriausiasis M. Douglaso sūnus buvo nuteistas penkiems metams už heroino turėjimą bei narkotikų pardavinėjimą. Išsiaiškinus, kad vyras narkotikus slapta tiekė ir į kalėjimą, vyro bausmė pratęsta dar dviems metams.
 
M. Douglasas, kuris Camerono susilaukė su buvusia žmona Diandra, sakė, kad sūnaus įkalinimas, kuris sutapo su žinia, kad aktorius serga gerklės vėžiu, sudaužė jo širdį, - skelbė pagesix.com
 
Kaip pasakojo pats M. Douglasas, iš pradžių jis buvo nusivylęs sūnumi, tačiau bėgant laikui ir lankant sūnų kalėjime pamačius, kaip viskas vyksta už teisingumo grotų, aktorius pasibaisėjo brutualia sistema.
 
 
  

Žymos: Kalėjimas, Michaelas Douglasas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: „Tu – sekantis.“ Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.